Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kedves samsung galaxy note...

Kedves samsung galaxy note tulajdonosok! Írnátok személyes tapasztalatokat a telefonról?

Figyelt kérdés

#Samsung;galaxy;note;személyes
2012. máj. 29. 20:50
 1/3 anonim válasza:

Először is, ha telefonnak szeretnéd venni : Ne tedd.

A méretei miatt nem telefonnak, inkább tabletnek lehet besorolni a cuccost. Én teljesen meg vagyok vele elégedve, de mindenképpen kell mellé egy telefon mert bár lehet vele telefonálni egy ekkora benga állatot fülhöz emelni igazán érdekes látvány. Természetesen ezt egy bluetooth fülessel ki lehet küszöbölni , de az nem ugyan az.

2012. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!tovabbi valaszokat is szivesen varok!
2012. máj. 29. 21:02
 3/3 anonim válasza:
én már használom egy ideje! hibátlan telefonnak is! nekem nem kell más! bár a hd-s képel érdekes mozis filmet lesni :D
2012. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!