Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom megnézni iPhoneom-ad...

Hol tudom megnézni iPhoneom-adatforgalmát?

Figyelt kérdés

Olyan díjcsomagom van, ahol van x perc lebeszélhetőség és sms, ill. 1 Gb adatforgalom.

Hogy nézhetem meg hogy mennyinél tartok? (a beállítások->használat menüponton kívül)

Van valami ingyenesen hívható szám ezügyben?



2012. jún. 2. 17:49
 1/3 A kérdező kommentje:
UI: t-mobile os vagyok
2012. jún. 2. 17:49
 2/3 anonim válasza:

Ugye a használat menüpontot írtad...

A T-nél ingyen nem tudod lekérdezni, hanem csak bruttó 56,89 Ft-ért:

[link]

2012. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én azért nem értem ezt, mert az ikon 200-as díjcsomagban vagyok (havi 200 perc lebeszélhetőség,100sms meg 1 GB adatforgalom)

Elküldök egy sms-t, pl: teljes aktuális egyenleg lekérdezése

Havi 5600 forintot fizetek a csomagért. SMS-ben megkapom h aktuális egyenlege ebben az időpontban bruttó pl: 2023 forint.

Nem értem hogy van ez.

Arra gondoltam, hogy nem e lehet valahogy olyan információt kérni, ami a csomagra vonatkozik, gondolok én olyanra, hogy : X perc lebeszélhetőséged maradt, ennyi adatforgalmas és sms-ed.

Ilyen jellegű infót hogy lehet lekérdezni?

2012. jún. 3. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!