Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Neo-ra vissza tudom...

Xperia Neo-ra vissza tudom rakni a gingerbreadet IceCreamSandwich-ről?

Figyelt kérdés
Tegnap feltettem az ICS-t a telefonra, és teljesen belassult. Igaz hogy több a szabad ram, de a procit nagyon lefoglalja. Az érdekelne hogy vissza tudom-e rá rakni a gingerbreadet flashtool meg root meg custom rom nélkül, és ha igen akkor hogyan, ha pedig nem akkor flashtoollal meg ezekkel hogyan?

2012. jún. 3. 15:21
 1/4 kisvuk29 ***** válasza:
Mindenek előtt várj,mert tudom,hogy eleinte lassúak,de ha mondjuk a jövő héten is az lesz akkor térjünk vissza a kérdésre.Majd írj egy kommentet a fejleményről.
2012. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 facsont válasza:
Istenigazabol nem tudom az igazi valaszt! De fordulj Muffenmenhez!
2012. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na már fent volt egy hetet, szenvedtem vele jó sokat, lefagyott minden, a smart keyboard pro-val nem lehetett írni mert nem érzékeltexD Úgyho végre XDA-ról sikerült beszereznem egy 2.3.4. official firmware-t és fllashtoolal rátettem. Hát sokkal gyorsabb.
2012. jún. 7. 17:33
 4/4 pappzol válasza:
Szia!Nekem ez problém a teloval,és vissza akarom rakni a gb-t.Megtudnád mondani,hogy honnan tudnám letölteni a fáljokat?
2012. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!