Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért adják el oly sokan...

Miért adják el oly sokan Samsung S5260 telefonjukat? Vaterán sok helyen látom hogy alig használta és már túl aka adni rajta. Mi a baj a telóval? Én nekem tetszik, ilyet fogok venni.

Figyelt kérdés
Nekem internetezésre kell, meg sms, hívás.
2012. jún. 3. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért mert egy rakás sz@r.Viccen kívül tényleg.

Az internetezéshez meg sok sikert.Mázlid lesz, ha a telefon nem fogja azonnal az arcodba tolni, hogy a böngésző nem nyitható meg, mert kevés a memória.

2012. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tudsz ajánlani egy olyan telót ami Wifis és érintős? (És szerinted jó is?:)
2012. jún. 3. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:

sms, hívás, ok, de internet... legfeljebb mobilra butított oldalak + gúgli, teljes verziós oldalakat el is felejtheted vele, flash videókról meg ne is álmodj

elsőnek teljesen igaza van

2012. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem a google fordító kell csak, mert megyek külföldre. Más nem érdekel.
2012. jún. 3. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem a google saját platformját, egy androidos telefont választasz? Integrált google fordító van a legtöbb mai androidos telefonban.

A választék széles, kapásból a legolcsóbb, és legjobb ár-érték aránnyal rendelkező telefon a Sony Ericsson Live with walkman, de baromi jó áron van a Huawei y200 is.Attól függ, hogy mennyit szánsz rá.

2012. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Samsung GT 540-em van androidos, de nehezen kezelem.
2012. jún. 3. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Az LG-nek van GT540-e. Nem is csodálom, hogy nehéz kezelni, mert elég vacak a kijelzője is, meg úgy alapjába véve az egész telefon. Egy normálisabb androidos telefonnal nem lenne ilyen gondod.
2012. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazad van. Lg:) Bocsi:) Milyen fajtára gondoltál?
2012. jún. 3. 18:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Már írtam.A legolcsóbb és legjobb ár-érték arányú telefonok. SE Live, erre lesz android 4 frissítés is nemsokára, illetve ha sok a 36 ezer(ennyi a T webshopban) akkor 25 környékén ott a Huawei Ascend y200.

Az LG GT-540-et nem csodálom, hogy baromi nehéz kezelni.

2012. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem,azért adják el,mert ugyanígy eladnak más típusokat is,mégpedig azért,mert ahogy kijön a gyárból,már van egy modernebb változat.Ezzel maga a gyártó lehetetleníti el a saját termékeit.Nekem ilyenem van,semmi baj nincs vele.
2012. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!