Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok valami linket ahonnan...

Tudnátok valami linket ahonnan le tudom tölteni a galaxy mini root progiját?

Figyelt kérdés
Most 2.3.4 van rajta de rá akarom rakni a 4.0.3-at ! ahhoz jó lesz a root? ugy értem nem fog visszaálitódni ?

2012. jún. 4. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A roottal önmagában semmire sem mész, ha custom romot akarsz telepíteni.

Kell majd még egy recovery csere, bár gondolom a CM9-et akarod, akkor CWM kell majd, illetve ha a rom nem telepíti automatikusan a szükséges kernelt(márpedig a CM-re nem igazán jellemző, akkor szükséges azt is cserélni, illetve ha kell, akkor a radiot is updatelni kell.


http://www.youtube.com/watch?v=tk9w9KxUyjY&feature=related


Bár mivel még Bétás változatban van, így jó pár dolog nem működik, vagy előfordulhat FC, vagy helyenként bug.Bár át kell nyálazni a fórumokat a tapasztalatokról.

2012. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez meg a root folyamata:


[link]

2012. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

húha !

nem tudom haverom csinálja majd meg ! azt mondta szedjem le a rom managert! ráraktam a telomra meg a 4.0.3 is a telon van ! csak fel kell telepiteni

2012. jún. 4. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!