Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintős telefont...

Milyen érintős telefont ajánlanátok 30ezerig? (Telenor)

Figyelt kérdés

Főbb igényeim, hogy:

1. Jó legyen a töréstesztje! (Elég lukas kezű vagyok)... :-(

2. Megbízhatóan ébresszen és figyelmeztessen ha valamit beírok neki az emlékeztetőbe.

3. Szép képe legyen.

4. Lehessen rajta alap netezni. Emailomat meg MSN-t néznék semmi egyebet.

5. Wifi.

Kamra nem olyan fontos, a bluetooth, GPS főleg nem.


Légy szíves a telefon teljes nevét írjátok le, mert abszolút nem vagyok otthon ezekben a rövidítésekben. Előre is köszönöm!



#érintőképernyős mobil
2012. jún. 4. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az érintőképernyősök nem túl strapabíróak, amik vannak azok 60ezernél kezdődnek. Ennyi pénzért már lehet kapni SE Live-ot, ami a kategória messze legjobbja. Kamera, bluetooth ma már majdnem minden telefonban van, ebben van GPS is, ami azért még hasznos lehet. A kijelzője elég szép, nagyon jó és hangos a hangszórója (mivel Walkman mobilnak árulják), van flash támogatás, így gyakorlatilag bármilyen weblapot meg tudsz nyitni, a RAM miatt akadozni se nagyon fog. Ha félsz hogy leejted, vegyél hozzá tokot, és is azt csináltam.
2012. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elsővel, egy jó tok mindent megold.
2012. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Samsung Galaxy Mini!
2012. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak 30-am van telóra. Ha lenne is rá több se ér meg annyit. És amúgy másféle telók közül ebbe a kategóriába melyik a legjobb?
2012. jún. 5. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!