Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5620 Monte telefon...

Samsung S5620 Monte telefon vásárlásánál mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
mik a leggyakoribb hibák ezeknél a telefonoknál? Jó döntés ez ha egy érintős nem androidos telefont akarok az olcsóbb kategóriából?

2012. jún. 5. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mennyi az ára, de már 25--êrt kapni t-mobile webshop-ból huawei y200-at is...
2012. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Nekem olyan volt, 1,5 év után megadta magát, igazából nem ajánlom. Internetezésre kevés, hiába a wifi a kis memória miatt csak kisebb lapokat tud megnyitni. Qwerty nincs benne ha elforgatod, ami szerintem vicces egy érintőképernyős telefonnál. Olcsó érintős telefont alapból nem érdemes venni, mivel általában gyenge a hardverük és ezért lassúak, akadoznak. A nem android felhozatalból a legolcsóbb ami megéri venni a Nokia telefonok (c5-03, 500, lumia 610, bár utóbbi kettő valamivel drágább).
2012. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát az y200 az nem nagyon akadozik az armv7 procival...
2012. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de nem akarok androidos telefont ééééérrrrrrrrrteeeeeeeeeed?
2012. jún. 5. 13:27
 5/15 anonim ***** válasza:
Arra, hogy ne vegyél ilyen szemetet. Egy gombos Nokiával jobban jársz, a nem okos érintősök közül mind szar.
2012. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
a másik uriembernek viszont köszönöm a tapasztalatait a telefonnal kapcsolatban. Igazából nekem nem elvárásom az hogy a legmodernebb telefon legyen nem az életem akarom élni a neten csak legyen net képes. Nokiákkal az a bajom hogy nokiák mellesleg itt a gyakorikérdéseken mindenki ezekkel a vadiuj telokkal dobálózik mintha csak az lenne életképes repkednek a tegnap kijött telefon nevekkel meg az árakkal nekik elfogadható hogy mai nap magyarországon valaki csak bemegy a boltba és vesz egy 100ezer forintos telefont. Van 2 androidos telefonom is és hát szarok, fosok, nem megyek velük semmiresem nem tudom kihasználni az androidot és a 2000000+ alkalmazást amivel ha rátapizok a képernyőre a telefonom fingik meg fénykardnak használhatom.... De nem vagyok az a nokia téglafonos sem hogy kell egy 3210-es nokia és meg van váltva a világ, mivel manapság több kell egy telefonnak mégis nem tudom az androidot kihasználni, de szeretnék mondjuk zenét hallgatni, vagy felmenni majd a netre vele e-maileket olvasgatni 1-2 oldalt, erre szerintem bőven elég egy előző generációs érintőképernyős telefon. ÉS ráadásul az tetszett benne hogy kapacitiv a kijelzője. Ott volt a régi S5230-as telefonom 3 év után romlott el az érintőképernyője a 1,5 év az jó idő szerintem főleg hogy nem olyan nehéz digitalizálót cserélni egy telefonba. SZóval nekem a star megfelelt csak olyant akarnék jobba, é s hogy olvastam a monte jobb mint a star2 így olyan hibákra vagyok kíváncsi mint a pl: hangszóró adja meg magát, mikrofon...vaterán az 30%nak ilyen baja van és ehhez hasonló gyakori hibával szeretnék szembesülni. A qwertyről hallottam, sajna ez van de láttam valami java alkalmazást fel lehet rakni ennek orvoslására is. A hardwer nem mindegy attól függ mit akarsz futtatni a telefonon...szerintem a saját touchwiz felületű rendszer azért elfut rendesen rajta.
2012. jún. 5. 13:40
 7/15 A kérdező kommentje:
Jolinar: az a bajom a nokiákkal hogy nokia, se a rendszer nem tetszik ami rajtuk van se maguk a telefonok. Tudom át lehet menni rajtuk terepjáróval meg valaki azzal ütötte be a szöget a falba, de annyira tetszik nekem egy nokia mint egy android mániásnak a sagem telefonok
2012. jún. 5. 13:45
 8/15 anonim ***** válasza:

A Monte se jobb semmivel mint az S5230. El kéne fogadni, hogy az összes Samsung szemét 120 ezer alatt, a márkanév nem jelent semmit.

Milyen androidos telefonod volt? Simán lehet, hogy csak azért tartod szarnak, mert az is valami hulladék Samsung volt.

2012. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
X10 mini pro és X8, mellesleg a Samsung S3310-esem eddig a legjobb telefonom ami valaha is volt csak már kissé régi de bírja a strapát, melóba használom tökéletes mindenre, csak hát ugye a samsung szabvány és a többi, mellesleg ha neked nem jön be a samsung akkor azt tiszteletben tartom, de te is azt hogy nincs 120ezrem egy telefonra és így ebben az árban szal kb10k ért ez a legjobb érintő képernyős kapacitiv kijelzős telefon amit lehet kapni de javits ki ha nem. És mint előbb irtam annyira szeretem a samsungot még ha szemét is mint más a nokiát, vagy a 150ezerért vett telefonját, mert eddigi használatok során se a sony se a nokia sem más telefonnal nem voltam megelégedve annyira mint a samsungokkal. Ennyi.
2012. jún. 5. 15:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Senki nem beszélt 120-150 ezres telefonról, nem tudom, honnan szedted. Mindenki a 25 ezres Y200-at javasolta, aki javasolt bármit is.
2012. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!