Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5620 Monte telefon...

Samsung S5620 Monte telefon vásárlásánál mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
mik a leggyakoribb hibák ezeknél a telefonoknál? Jó döntés ez ha egy érintős nem androidos telefont akarok az olcsóbb kategóriából?

2012. jún. 5. 12:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
"összes Samsung szemét 120 ezer alatt"
2012. jún. 5. 21:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt csak azért írtam, hogy ne Samsungban gondolkodj, mert mind rossz.
2012. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

értem de akkor mondjon valaki akárki bárki egy telefont ami megéri de mondom a feltételeket:

- legyen érintős

- ne legyen androidos

- ne legyen nokia

- lehessen rajta mobil netezni

- lehessen rajta zenét hallgatni vagyis kellemes legyen rajta a zene

- sokáig bírja ki az aksija mivel hogy mindezt a fentebb említetteket utazgatás közben akarom kihasználni.

Biztos létezik olyan (akár előző generációs) telefon ami ezeket tudja...és én ezt keresném, plusz piros pont egy jobb fényképező gép is benne mármint minőségre nem megapixelre, tud valaki ilyent mondani?

2012. jún. 6. 12:47
 14/15 A kérdező kommentje:
ja és még annyi hogy használtan akarok venni egyet nem újonnan és a használt mobil piaci árakat tekintve azért 15 MAX 20ezer forintos legyen használtan.
2012. jún. 6. 12:49
 15/15 barnus17 válasza:
44%
kedves kérdező!Nyugodtan vegyél ilyen telót nagyon jó,csak ma mindenki az androidért meg az ios-ért van oda...egy fenét.ez teljsen megfelel azoknak a kritériumoknak amiket az előbb leirtál! barnus17
2012. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!