Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vásárolnátok?

László22 kérdése:

Milyen telefont vásárolnátok?

Figyelt kérdés

Az lenne hozzátok a kérdésem, hogy lenne lehetőségem előfizetésre kihozni 13E forintért egy Samsung Galaxy S Pluszt vásárolni, de valamennyire utána néztem és sokan azt mondtátok hogy nem érdemes azt venni, ezért kérdezem meg tőletek hogy melyiket ajánlanátok, nem tudom olvastam valahol hogy annál még az Alcatelt is jobbnak találjátok, ezért ajánljatok már nekem légy szíves egy jó telefont amire le tudnám a mostani cserélni. Várom a válaszotokat.


És csak normálisan kérem, ne Troll-kodjatok. Köszi



2012. jún. 5. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltató, milyen csomag?
2012. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

13000 forintért gondolom valamelyik előfizetéses csomag, ezt kivesézhetnéd jobban is.

Ha meg használt, akkor ennyiért NAGYON gyanús.

Nem a legjobb készülék, de 13000 nagyon kevés érte.

2012. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bocs, nem olvastam el rendesen a kérdés elejét...

Tehát akkor melyik csomagban?

2012. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem gondolkodj valamelyik Xperiaban.

Biztos vagyok benne, hogy mind a három szolgáltató árulja az Xperiakat is 13000 környékén előfizetéssel.

2012. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nem kell tepsi akkor Xperia U, ha igen akkor Arc S, olcsóbban Alcatel OT-995.
2012. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tepsiben még ott van az xperia s.

Az nagyon erős, jól fényképez, és nagyon jó a kijelzője.

2012. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

T-mobile, nem tudtam hogy ennyire fontos információ, és igen előfizetésre hoznám ki, mivel lejár most a hűség idő és elvesznének a pontjaim, meg bla bla bla értitek.

Alcatel OT-995. nem tudom az ALCATEL-ek annyira szarok voltak, most nem tudom mi a helyzet velük, nekem a lényeg ha már okos telefon akkor tényleg okos legyen ne legyen lassú, jó képet csináljon, és ne legyen szar, ne haljon meg hamar.

Várom a válaszotokat.

2012. jún. 5. 20:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Most már jó az Alcatel.

Egyedi készülékváltással mi nem tudhatjuk, hogy te mennyiért tudod elhozni őket, de nézegesd meg ezeket, amiket írtunk.

2012. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó az Alcatel, hardveresen ugyanaz mint az S plus, csak reális áron. Ráadásul még támogatottsága is van ICS-re, amit a Samu nem mondhat el magáról.
2012. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Akkor azt mondjátok érdemes? Vannak jó alkalmazások? És strapa bíró, bár úgy értem hogy nem hal meg hónapok alatt? :D

Olyan telefont akarok ami kb 2 év múlva is telefon lesz :)

Tudom hogy nehezen kivitelezhető, de azért értitek nem mindegy hogy 1 év múlva vehetek egy másikat értitek, azt nem akarom.

2012. jún. 6. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!