Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-t szeretnék...

Samsung Galaxy Ace-t szeretnék venni most pénteken de nem vagyok benne biztos hogy jó döntés. Akinek már van ilyene, írna róla hogy valóban olyan jó mint amilyennek tűnik?

Figyelt kérdés
Vagy vannak standard hibái?

2012. jún. 5. 18:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=Samsung+Gala..

ha itt olvasgatsz, rájössz hogy elég gyenge hardveres, és mindenki az SE Live-ot ajánlja helyette.

2012. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Meg tudom venni 23ért 2év hűséggel így sem éri meg?

Vadi új

2012. jún. 5. 18:47
 3/26 anonim ***** válasza:

Ha előfizetés nélkül lenne annyi, akkor rámondanám, hogy nem kérnek pofátlanul túl sokat érte. De akkor se kéne.

A legnagyobb hibája, hogy még árulják ezt az elavult vackot. Huawei Ascend Y200 28-ért jobb nála, és akkor még elő sem kerültek az árban hasonló Xperiák vagy urambocsá Alcatel OT-995.

És valóban olyan sz@r mint amilyennek tűnik.

2012. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%
Abszolút megéri habár én olcsóbban vettem de kifogástalanul működik.Kívülről nagyon szép és igen olyan belül mint kívül.Nyugodtan vedd meg 2-3 éven belül úgyis újat kell venned mert egyik érintőképernyős SEM bírja ennél tovább!Egyébként meg minden telónak vannak hibái de hát ahogy olvasgatom a válaszokat nagyon sok ember megtalálta a "tökéletes,hiba nélküli" telefont.:)(és még bizonygatják is-szánalom)
2012. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nekem kb. 40ig fér bele..

50 már sok!

Így is van ötleted?

2012. jún. 5. 19:07
 6/26 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom eldönteni sokan ellene vannak kevesen mellette riasztó arány..:S

De tetszik ! :p

Természetes ha gond van vele akkor találok másikat ami tetszik! :)

2012. jún. 5. 19:08
 7/26 anonim ***** válasza:
11%
NE VEGYÉL ACE-t! Nekem is volt ilyen telefonom de borzadály. Komolyan mondom örültem amikor leejtettem a 10.emelet erkélyéről. Most SE Xperia Neo V-m van ami tiszta felüdülés az Ace után.
2012. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb gond vele, hogy már másfél éves teló és elavult, 25000-ért a huawei y200, 36000-ért se live with walkman, 50000-ért az ot-995 mind jobbak nála a t-mobile webshopból.

De ezek domino árak, előfizetéssel olcsóbbak jóval...


Ha jót akarsz az ace-t felejtsd el...

2012. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Ennyiért az unalomig ismételt SE Live with Walkmant már megkapod akár két év hűség nélkül is.

Persze ha feltétlenül hűséggel akarod akkor kihozhatsz ennyiből akár egy Xperia Ray-t, Neo-t, sőt akár egy Alcatel OT 995-öt is. Ezek egyike se elavult, nem akadnak rajta a játékok, a kijelzőjük se botrányos felbontású.


Tégy magadnak egy szívességet és ne higgy a reklámoknak. Az Ace-t kerüld jó messzire.

2012. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem hiszed nézd csak meg hogy szegény 4. válaszolót milyen csúnyán lepontozták hogy az Ace mellet érvelt.
2012. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!