Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-t szeretnék...

Samsung Galaxy Ace-t szeretnék venni most pénteken de nem vagyok benne biztos hogy jó döntés. Akinek már van ilyene, írna róla hogy valóban olyan jó mint amilyennek tűnik?

Figyelt kérdés
Vagy vannak standard hibái?

2012. jún. 5. 18:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
35%

Óanyám, már a mindazösszes tököm tele van a "szépen működik", "nekem tetszik" meg a "nincs vele bajom" jellegű ajánlgatásokkal. Attól, hogy működik egy telefon még jó nem lesz, azért ez legyen már egy akármilyen eszköznél alapkövetelmény. Ettől még nem éri meg az árát. Attól, hogy te kidobtad rá a kétszeresét mint amit ér és örülsz neki attól se.

És igen volt már a kezemben (manapság minden marha valamilyen alsókategóriás Galaxyval rohangál, nem nehéz találni egyet). Már a kijelzője is szégyenletes, ráadásul lassú, már kicsit komolyabb használattól fagyizik. Ökör haverom meg mikor megvette, lóbálta az orrom előtt, hogy "hát ez jobb mint a zájfón!". 'Nyád.

2012. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
"hát ez jobb mint az ájfón!" Juj, már bocs a de haverod nem százas!
2012. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem mondod? És sajnos nem ő az egyetlen...
2012. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Úhhh! Kíváncsi lennék, hogy akik lehúzzák az Ace-t használták-e már 2 percnél tovább :)"


Én meg csak arra lennék kíváncsi, hogy láttál e már galaxy "az isten" ace-n kívűl mostanában más hasonló árú telót?

2012. jún. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A Galaxy Ace szar!!! Nekem van de már utálom!! 2x-szer volt szervizben és még mindig szar!!!! Ne vegyél ilyet!!
2012. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Alcatel és a Huawei a legjobb!
2012. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!