Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! Hogyan lehet telepiten...

XPiri kérdése:

FONTOS! Hogyan lehet telepiteni androidra gps-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy (hozzá értőknek)egyszerű kérdésem, bár nekem nem az!:( Hogyan tudok telepiteni navigációs szoftvert a telefonomra(XperiaS)?! próbálkoztam már: Sygic Mobile Maps, Navigon MobileNavigator és iGO val de egyik sem működik... nem igazán vagyok otthon még az androidos op rendszerre való telepitésben. Valaki esetleg el tudná magyarázni hogy mégis hogy lássak hozza? Mert már vagy 50 videót megnéztem olvastam, de nem értem, nem találom a leirtakat...:( kérlek segitsetek!! KÖSZÖNÖM!!!
2012. jún. 7. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a te telefonodra való felbontásút szedted le, nekem ez anno iGO-val bezavart. Esetleg nincs bekapcsolva, hogy idegen forrásból származó cuccokat (torrent ugye) engedje felrakni. Amúgy kb ugyanannyi felrakni, mint bármi mást. Általában még root se kell hozzá.
2012. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értelek. most épp egy navi szoftvert telepiptek com. ot kellett a neve elé tennem hogy tudjam futtatni a programot most frissiti magát.. remélem menni fog. amúgy mi a root? olyan mint az iphone-nál a jailbreak?:)
2012. jún. 7. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
A root, hogy gyakorlatilag fejlesztőként tudod kezelni a telefonod, olyasmi amúgy mint a jailbreak igen. Önmagában sok vizet nem zavar, egyéb előnyei között a legfontosabb szerepe, hogy főzött rom telepítésénél alapkövetelmény. Szvsz egy Xperia S esetében semmi szükség rá.
2012. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! mostmár kezd kialakulni a képem a telefon teljesitményéről:D
2012. jún. 7. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!