Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Ace telefonom...

A Samsung Galaxy Ace telefonom, amin 2.3.3-as Android rendszer van állandóan sms-eket küld. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A telefonom folyton olyan SMS-eket küld el azoknak akikkel SMS-ben beszéltem, amit már egyszer elküldtem. Ez többnyire újraindítás (ki-bekapcsolás)után szokott lenni. Mi baja lehet? Mit lehet vele tenni?

2012. jún. 7. 18:56
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom mért csinálja.

De!! beállítások->alkalmazások->alk.kezelése->összes fül itt megkeresed a telefon és tárcsázó ikont és mindkettönél adatok törlése. ez nem jár semmilyen adatvesztéssel!

ha nem oldja meg a problémát akkor ugyanúgy az üzeneteknél is adatok törlése EZ AZ ÜZENETEK

2012. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

bocsi elözö vagyok

szóval ez az üzenet törlésével jár

ez meg kell hogy oldja a problémád

2012. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ez csak ki-bekapcsolás után van és az sms-ek között nem jeleníti meg, hogy elküldte volna mégegyszer a SMS-t.
2012. jún. 7. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!