Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Linux operációs rendszer...

A Linux operációs rendszer támogatóinak és kedvelőinek többsége miért viselkedik vallási fanatikusként? Miért szajkózzák állandóan, hogy szar a windows, szar a mac és csak a linux a normális oprendszer?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 19:10
1 2
 1/14 P.O.C. ***** válasza:
77%
Mert mind kocka, és azt hiszik magukról, hogy ha Linux -at használnak onnantól ők fújják a passzátszelet. :D
2011. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Mert igazuk van. :P


Amúgy a Windows 7 már nem olyan kriminális biztonság szempontjából, mint a régiek.

A Macek pedig aránytalanul drágák.

2011. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Előzőnek igaza van. Habár én se linuxot használok, mégis tudom, hogy rengeteg mindenben jobb mint a winfos, amit most itt nem részleteznék. A mac-ek meg tényleg aránytalanul drágák. Visszatérve a linuxhoz: Az jelenleg csak azért biztonságosabb, mert a hackerek nem nagyon foglalkoznak még vele. Ha jobban elterjedne, már nem lenne ilyen biztonságos :p
2011. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Ezért:

[link]


:D


Egyébként... szerintem racionális oka nincs

Ez valami olyasmi mint hogy mindenki szidja a windowst mégis sokan használják (igen azok is akik szidják)

Alma imádók istenítik az almát... és igazából szerintem az egyik tábor sem fogja soha se meggyőzni a másikat.

2011. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A windowsnak is vannak előnyei, pl. azon fut a legtöbb program, meg minden sarkon találsz embert, aki ismeri, mégsincsenek fanatikus windows rajongók.
2011. dec. 26. 20:10
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A Windows annyira elterjedt, hogy nem szerveződik köré rajongótábor. Ha ő lenne kisebbségben, akkor neki lennének rajongói, akiket összeköt a Windows.
2011. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Óóó dehogy nincsenek fanatikus Windows őrültek.

Vannak, ismerek is nem is egyet... :)

2011. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy a többsége. Azért botlani a fanatikusokba olyan gyakran, mert ők a leghangosabbak. Én is Linuxot használok, ajánlom is, de egy hitvitába eszemben sincs belemenni.
2011. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

én rájöttem a megoldásra: a drága macet hagyjuk a p*****a

Egy gépre kell feltelepíteni a windows-t

és a linuxot

nekem is így van...

2011. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 P.O.C. ***** válasza:
100%

Az utolsó mondja jól, mert egyiket sem kell se köpködni se isteníteni, mert mindegyiknek megvan a maga gyengéje és erőssége.

Nekem is Win7 64-bit kontra OpenSuse Linux dual boot -om van. A Windows -on játszok, filmet nézek, videót vágok és egyéb ilyen multimédiás dolgokat csinálok. A Linux -on meg netezek, letöltök és programozgatok.

2011. dec. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!