Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Mini...

Sony Ericsson Xperia Mini prot VAGY Sony Ericsson Live With Walkman VAGY HTC Wildfire S-t vegyek?

Figyelt kérdés
Zenehallgatás,facebook,meg játék-ra kéne nekem :D Szerintetek melyiket vegyem meg negatívumok pozitívumok-at kérnék :)

2012. jún. 10. 11:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
A HTC-t ne, gyengébb az SE-knék. Ha kell fizikai billentyűzet akkor Mini Pro-t, csak az drágább és gyorsabban lemerül, mint a Live. Utóbbinak elég jók a külső hangszórói a Mini Pro-hoz képest. Ha nem létszükséglet a fizikai billentyűzet, akkor mindenképp Live.
2012. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ár-érték arányban mindenképp Live. A Wildfire-t felejtsd el.
2012. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nagyon kellemesen csalodtam az xperia minipro-ban , eleg olcson vettem (20k alatt vadonat uj-azaz 11 napos,folisas verzioban) - egy hihetetlenul jol hasznalhato telefon . Ha fizikai billentyuzet kell,akkor ezt javaslom,ha nem, szukseges,akkor a live a nagyobb meretu kijelzo miatt .
2012. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Live.
2012. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
live de ha mégi mini prot veszel nem nagy a külömbség a htc-t felejtsd el
2012. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat (még jöhetnek) én a mini prot akartam megvenni de akkor leeht hogy a live-t fogom megvenni(T-mobilnál) végülis. :DD
2012. jún. 12. 17:55
 7/27 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan jó a Mini Pro is, de jóval olcsóbb a Live, jobban megéri. :)
2012. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az a bajom a live-val hogy ha függölegesen tartom és akarok vele írni akkor nem olyan billentyűzetet rak ki mint pl. iPhone hanem olyan mint ha gombos telórol irnék.... tudom hogy ha elfordítom más lessz de én úgy nagyon utállok írni
2012. jún. 12. 18:01
 9/27 A kérdező kommentje:
Meg azt szeretném megkérdezni mennyivel bírja tovább a live-nak az aksija ha pl. ugyanannyit pötyögök vele????
2012. jún. 12. 18:03
 10/27 anonim ***** válasza:
Ezt be lehet állítani, hogy milyen billentyűzet legyen...
2012. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!