Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 4S vs. HTC One X?

Apple iPhone 4S vs. HTC One X?

Figyelt kérdés

Eközött a két teló között vacilálok már egy ideje. Olyan telefon kéne ami tényleg jó és nem sajnálnám rá a pénzt, mivel hosszú távú befektetésnek gondolnám. Az N73-as Nokiám 100.000 volt 5 éve, de még mindig telefon...


Tisztában vagyok azzal, h nem fogom tudni maximális mértékben kihasználni, bármelyiket is veszem meg.


iPhone:

- mert stabil az IOS;

- mert Apple (nomen est omen);

- mert környezetemben nem találkozok olyannal;

- mert megengedhetem magamnak.


HTC One X:

- mert négymagos a procija;

- mert nagyobb a kijelzője, mint az iPhone-é;

- mert könnyebben lehetne rátenni cuccokat;

- mert üti a 4S-t és kicsivel olcsóbb is.


Kajak nem tudom eldönteni. :S Segítenétek pro és kontra?


Ez a 2 telefon érdekel, szal ne gyertek Xperia S-el és a társaival...



2012. jún. 11. 19:36
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszi a te válaszod is, ment a zöld kéz! :)
2012. jún. 12. 20:29
 12/23 anonim válasza:
En egy boldog 4S felhasznalo vagyok, es megkel hogy mondjam, nem bantam meg hogy iphone-t vettem.fokent a mereteert vettem meg az apple csucsgepet, mert nem kell nekem egy 4"nel nagyobb kijelzos gep, es aminek akkora illetve annal kissebb a kijelzoje az nem tud olyan sokat(androidos)masik meg az hogy az iOS k***astabil, es pofonegyszeru a hasznalata, annyira gordulekeny az OS hogy orom nezni.miutan megvettem az iphonet kiprobaltam egy SGS2-ot, hat elkell hogy mondjam meglepodtem hogy az 1.2 GHZ dulacore-os telon szabalyosan akadozott az OS...az iphone a maga 2ghzes procijaval ami raadasul levan limitalva 800mhz-re magonkent, sookkal de sookkal szebben fut az OS.masik meg hogy a one x az mar lassan tablet a kepernyojevel...minek akkora kepernyo?akkor mar vegyel tabletet, masik meg szivja az akksit, es nem is lehet rendese megfogni/zsebrevagni a merete miatt.velemenyem szerint iphone, megeri:) az android bonyolult, nem tetszik...testverem rarakta a motorola defy-ra az android 4.0 mikor kezdbevettem aszthittem hogy a matrxiba vagyok....egy csomo szar egyhelyen sotet volt, nem tuttam rajta eligazodni. vegyel iphonet megeri:)
2012. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
ja igen! nembeszelve a siri-rol....bizonyos funkciojat itthon is kitudod hasznalni:)
2012. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :) Csak éppen hogy a siri nincs magyar nyelven...szal nem értelek... :D
2012. jún. 16. 17:55
 15/23 anonim válasza:
28%
Az appleről csak annyit, hogy: 1.tömeg(nálunk minden második ember olyannal futkos) 2.szánalmas, mert amcsi. Lényegében semmire nemtudod használni... HTC-t ajánlom. (kamera, zene, HTC minőség...) Volt apple a családban(szégyenlem is, de hamar túladott rajt a tesóm). jól tönkre is ment... a HTC-nek meg legalább van szervizhálózata... (Az apple-nek magyarországon nincs!!! Esetleg mosonmagyaróvárra érdemes vinni, ottvannak ügyes fiatalemberek...)
2012. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
iPhone-om van és nem csalódtam benne egyszer sem! Teljesen jó a kijelzője, nem kicsi, pont jó! Jó kamera, hangvezérlés (siri), A5 proci meg stb. Én ezt ajánlom! Ahogy említetted háát igen... Stabilabb az iOS mint az android!
2012. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

# 12

Akkor nemtudom, hogy milyen S2-t vettél, de az enyém 1 kicsit sem akad.. Fura, nem? Csak tudni kell használni, igaz nem az eredeti rendszer van rajta.. Meg a Launcher is az új TW, ami nem akad.. 2.3.4-es Androidon igen, ott szaggatot néhol, de már ICS-n nem volt ilyesféle problémám.

Amúgy meg az iOS, ha akad, az már szégyen. 1 lebutított rendszer, mely alig áll valamiből, csoda lenne, ha 2magon akadna. Amúgy az is képes néhol itt-ott szaggatni, dehát semmi nem tökéletes. Nem bonyolult, mert ezt legalább az 5évesek és a szellemi fogyatékosok is remekül tudják használni. Amúgy talán ami megfogott benne, az a scrollozása, pl a beállításokban. Na, az egyedinek mondható. Én soha nem használnék iPhone-t csak.. Valami kellene még mellé, mert én 1 kicsi játékgépet nézek ki belőle..

2012. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
én is a htc-t javasolnám. a családomban van 4s. nekem eddig 2 htc-m volt(desire, Sensation) hát még a desire-t sem adtam volna oda egy i4s-ért de ez szubjektív. mindenki azt vesz amit akar.
2012. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb válaszokat, ment a zöld kéz!
2012. jún. 19. 09:48
 20/23 A kérdező kommentje:
Amúgy durván egy negyvenezer lelket számláló városban élek. Nem láttam még 4S-t se munkatársaimnál, se barátaimnál, se a családomban senkinek. :D Mondjuk HOX se volt senkinel.
2012. jún. 19. 09:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!