Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vizbe eset a telefon mit tegyek?

Vizbe eset a telefon mit tegyek?

Figyelt kérdés
Oszt kiránduláson voltunk a tanár mindenkit teloval együt bele lököt a vizbe kijötem szét is szedtem tegnap meg észre vetem h felpufadt az aksija ez mitöl van? hol lehet olcson aksit venni teloba? linkeket is küldjetek kössy
2009. júl. 4. 00:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Menj be az igazgatóhoz! Ha nem csinál semmit, jelentsétek fel a tanárt a rendőrségen, és fizesse meg a kárt. Talán megúszod egy aksicserével.
2009. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Es persze, ha az igazgato, rendorseg, es hasonlo sem mukodik, hivd be a szuleidet, es veresd veluk ossze a tanart! Nehogymar aztgondolja a pedagogus, hogy egyaltalan elni joga van! Hat a mobil (szulok penzen) tobbe kerult mint az o havi fizetese!

*Ironia*

2009. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű hogy a tanárnak ki KELL fizetni a kárt. Mi az hogy csak úgy belelök a vízbe? Ha én lennék a szülő nem hagynám annyiban, az biztos.


Az előttem szólónak meg mondanám hogy osztálykiránduláson nem azok a szabályok mint az iskolában, ott abszolút megengedett mobiltelefon használat. Amúgy meg iskolába vihetnek telefont de óra alatt kikapcsolt állapotban kell lennie. Szóval ma már nagyon egyértelmű hogy minden gyerek zsebében vagy egy mobil.

2009. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Jah bocs nem az előttem szólónak hanem a tegnap 10:57-kor írónak.
2009. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kössy mindenkinek be is vitem a telot de a tanár nem volt ben oda adtam az igazgatónönek és azt mondta elintézi kiv leszek h egy 17000 Ft telefon bol menyit fog kifizetni
2009. júl. 5. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!