Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két telefon között őrlődöm:...

Scade kérdése:

Két telefon között őrlődöm: Samsung Galaxy S2 v. Iphon 4s Melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

iPhone 4s. Mert nem Samsung...


Yupiter

2012. jún. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Két eltérő kategória. Valószínűleg nem fogsz értelmes választ kapni, mivel vannak úgymond: iPhone fanok. És S2 fanok.

Mindkettőnek van oka arra, hogy miért azt választotta, amit.

Gondolj bele neked mire fog kelleni. Ha arra, hogy telefonálj, játssz, netezz, arra mindkettő jó. Belegondolva az S2 kb kétszer akkora, mint az iPhone. Hordani nem kényelmesebb, viszont a nagy képernyőn mindent jobb csinálni.

Nekem SonyEriccson Arc S-em van, én véleményem: ájfón divatmárka lett, de jó telefon. Samsungot sosem szerettem. Ezért lett a Arc S .:D

2012. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
iphone 4s nem éri meg venni mert divatcikk lett és kb 40 ezerel drágább de semmibe se jobb én nem szeretem a samsungot nekem is Sony xperia S em van de mégis a s2 re szavazok mivel mindenbe jobb mint a 4s ( talán kamera nem) de sokkal olcsóbb.
2012. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
iPhone4S araert SGS3-at is kapsz.
2012. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi előre is a válaszokat!

és ha ugyan annyi lenne az ára mind a 2nek,mondjuk 120.000ft,akkor mi lenne?

A Sony Xperia S-et is nézegettem, de nem nagyon jött be.Lehet hogy azért, mert nem hallok annyi mindent a Sony-ról, mint mondjuk a Samsungról.

2012. jún. 13. 20:20
 6/15 anonim válasza:
2. vagyok: Szerintem ha nagyon muszáj akkor samsung.. de ha választhatsz akkor legyen sony:Dxd
2012. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1 érvet mondjatok, hogy miben jobb a Samsung... Az árán kívül.


Yupiter

2012. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Még így is a Sony?!:D xD

Mindenképp olyan telefont szeretnék, ami 2-3,esetleg 4 év után is jó lesz. Egy átlagos felhasználó nem biztos, hogy észre veszi azokat a dolgokat, amiben mondjuk a Samsung meg a Sony jobb lenne a Apple-nél.Egyiket sem azért venném, hogy menőzzek vele,hanem hogy az én igényeimet kielégítse még jó pár évig. Az az igazság, hogy ezt az Iphonról el tudom képzelni,de a másik 2ről nem biztos. Az a baj, hogy mind a 3nak meg vannak a maga előnyei, és hátrányai is,szerintem.Szeretném,hogy tudjak vele zenét hallgatni,fényképezni,netezni,telefonálni,sms-t írni,max videót filmet nézni. Mind az egyiről tudjuk, hogy 2 napnál tovább, soha nem fogja bírni az aksija.Ilyen szempontból mind1. A kijelző se fontos,hogy akkora legyen,de nem is hátrány. Ezért nem tudok dönteni! :)

2012. jún. 14. 08:59
 9/15 fairi1 ***** válasza:

Miben jobb az S2?

USB OTG, pendrive-ot tudsz rá csatlakoztatni, de más usb dolgot is, próbáltam jó móka!!!

teljes web élmény nagyobb kijelzőn, fullHD flash-t csontra viszi (igaz kicsit izzasztja a duplamagos procit vagyis elég kisebb felbontás is),és gyorsan betölt mindent...

teljes videó élmény, el lehet felejteni a konvertálást, mkv, bdrip is megeszik megfelelő videolejátszóval

wifi-direct, fájlküldés Bluetooth-on

teljes mértékű testreszabás nehézségek miatt, nem kell várni semmi jalibreakre és szarakodni hogy legyen untethered

fm radio megléte

drop tesztek szerint az esést is jobban bírja, persze ezt nem érdemes kipróbálni http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw

bővíthető microSD-vel, vagyis kevés a hely akkor plusz 32 gb betolható,és alapból itt is van egy belső tárhely


Miben jobb Iphone 4s

ööö, talán megkapod az apple életérzést:):)

najó, talán a retina kijelző,cserébe kisebb a kijelző mérete


4,3 col még ideális egy kézzel még kezelhető, ez a határ ennél nagyobb már problémás, 3,5 mellette kicsinek hat, utána el se lehet képzelni hogy használható a 3,5 col bármire

2012. jún. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont ráadásul az iphone még drágább is.
2012. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!