Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megszűnik az ingyen facebook...

Megszűnik az ingyen facebook mobil június 1től? . De nekem 13án írta, hogy a "szolgáltatás nem elérhető", holott néhány ismerősöm még vígan a telefonjáról facebookozik. Tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés
felhívtam a 1430at..ott is elmondták, hogy minimun 15 ftnak kell lenni a telefonomon, szóval valószínűleg az ismerőseimnek is megszűnik a közeljövőben? volt akinek már június 1től tényleg felmondta a szolgálatot..ha tudtok segíteni, megköszönném!
2012. jún. 14. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

felhívtam a 1430at..ott is elmondták, hogy minimun 15 ftnak kell lenni a telefonomon,


Ezek után nem tudom mi a probléma. Nem azt mondták, hogy megszűnt, és még azt se mondták, hogy 15 Ft-ot fog levonni, csak azt, hogy ennyinek kell lennie a kártyán. Ha van ennyi pénz a kártyádon minimum akkor továbbra is tudod használni anélkül, hogy bármennyit is vonnának le.

2012. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
logikus...:D köszönöm a választ!
2012. jún. 14. 11:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked nyilván azért "mondta fel a szolgálatot", mert nincs min. 15 FT az egyenlegen.Ezt a megszűnés dolgot meg felejtsd már el te is.Ennyi erővel tavaly, vagy tavaly előtt márc. 15 óta minden hónapban megszűnhetett volna.Mégsem.Töltsd fel az egyenleged és facebookozz vígan tovább.
2012. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!