Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet vodafonos (70-es)...

Hogyan lehet vodafonos (70-es) telefonra ingyen fészt tenni? Tudom hogy lehet csak azt nem hogy hogyan! Valami olyasmit hallottam hogy a 1430-as számra +NEMTSTART szöveget elküldeni és az ingyenes de ez igaz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 17:14
 1/4 A kérdező kommentje:
+NETSTART
2012. jún. 14. 17:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak a T-Mobile-nál van ilyen lehetőség.

[link]

2012. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

részben igaz. Az igaz, hogy a netstart szöveg elküldése ingyen van, de nem ettől lesz ingyenes a facebook, és a lehetőség csak a T-mobile ügyfeleinek van már lassan egy éve és kb. naponta 5x megkérdezik hogy működik. Elég meglepő, hogy még csak most hallottál róla. De mivel te vodás vagy ezrét úgyse tudnád használni.


Még régebben amikor nézegettem a Voda kínálatát akkor találta a Surf díjcsomagot. Nem tudom még megvan, de havi 2500Ft körül volt a havidíja ha jól emlékszem és volt a csomagban 100MB net, de a facebook, twitter, neptun és etr oldalak forgalmát nem számolta. Szóval ha te egész hónapban csak ezeket az oldalakat nézegetted akkor hó végén is ugyanúgy 100MB net maradt. Nem tudom, hogy ez neked mennyire érné meg. De ez is egy lehetőség.

2012. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 14. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!