Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennyire gagyik lennének a...

Ennyire gagyik lennének a Sony Ericsson telefonok?

Figyelt kérdés
Vettem 1 hónapja egy SE Xperia Mini Pro-t (SK17i) nagyon vigyáztam rá, egyszer se ejtettem le, nem töltögettem rá vírusos cuccokat de a kamerája tönkrement, GPS tönkrement, Wifi adapter nem lát wifit, bárhol vagyok nem talál 3G hálózat(ha meg csak 3G-re állítom nem csatlakozik a hálózatra), ha oldalra csúsztatom akkor nem mindig fordul el és a G billentyű nem működik(nem is működött). A Media Markt-be vettük. Lehet hogy azért szar mert mivel nem volt nekik raktáron ezért az ott mindenki által kipróbálható telefont adták ide? Vagy tényleg ilyen szar lenne a SE?

2012. jún. 14. 22:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Cseréltesd ki ugyanilyenre, de újra.


Nincs semmi gond ezzel a telóval.

2012. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Amúgy egyszer megjártam már a mediamarkt-nál mert vettem egy laptopot(szintén próba laptopot adtak -_-") De másnap teljesen besz*rt, el sem indult, a töltőt nem vette.
2012. jún. 14. 22:38
 13/24 A kérdező kommentje:
akkor holnap bemegyek kicseréltetni.
2012. jún. 14. 22:40
 14/24 anonim válasza:

Hali!:)


Én vettem már telót a MediaMarkt-ból és nem volt vele gond!

Persze csak azért mondom, hogy azért legyen átlag álláspontot az üzlettel kapcsolatban.

2012. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ha egyszer már beszoptad miért mentél vissza ugyanoda? :D


Egyébként bármelyik GSM boltban kapsz független telót, olcsóbban mint a Mediában. :)


Én személy szerint WC papírt sem vennék ott, a végén abból is a próbadarabot adnák, a piaci ár másfélszereséért.

2012. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Én vettem már telót a MediaMarkt-ból és nem volt

vele gond!"


Gondolom az nem egy agyonnyúzott kiállított darab volt...

2012. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Vagy csak véletlenül oda fuvaroztak egy normálisan működő darabot is a selejt szállítmánnyal...

Akinek van esze, az nem ott vásárol.Legalább nem egy Media által túlárazott Samsungot vettél, amit már eleve túláraz a Samu...

2012. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Amikor a próbadarabot akarták odaadni, akkor kellett volna képen röhögni őket. Az a telefon már kb 20x lehetett leejtve. Media Marktban én se szeretek vásárolni ilyesmit (időnként Xbox game vagy dvd meg ilyesmi belefér), mert amellett, hogy elég drága, sok a selejt még az eladók is hülyék.
2012. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Egyszer siettem valahova, mondtam az eladó mókusnak hogy kell egy másfél méteres crosslink kábel de gyorsan, erre adott egy simát,a kasszánál szúrtam ki. Na azóta még véletlenül se megyek a közelébe.
2012. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
én is a media marktban vettem a telefonom és semmi baj nincs vele. igaz h az egy nokia 1616 (8000 Ft) ami kb. egyszerű mint egy fadarab tehát nem sok minden mehet szét rajta. :)
2012. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!