Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennyire gagyik lennének a...

Ennyire gagyik lennének a Sony Ericsson telefonok?

Figyelt kérdés
Vettem 1 hónapja egy SE Xperia Mini Pro-t (SK17i) nagyon vigyáztam rá, egyszer se ejtettem le, nem töltögettem rá vírusos cuccokat de a kamerája tönkrement, GPS tönkrement, Wifi adapter nem lát wifit, bárhol vagyok nem talál 3G hálózat(ha meg csak 3G-re állítom nem csatlakozik a hálózatra), ha oldalra csúsztatom akkor nem mindig fordul el és a G billentyű nem működik(nem is működött). A Media Markt-be vettük. Lehet hogy azért szar mert mivel nem volt nekik raktáron ezért az ott mindenki által kipróbálható telefont adták ide? Vagy tényleg ilyen szar lenne a SE?

2012. jún. 14. 22:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem se ilyen helyeken vásárold a telókat.

Interneten egy csomó helyen adnak független telefonokat, és sok helyen le is van pontozva, hogy a vásárlók mennyire elégedettek a szolgáltatásukért.

[link]

:D

2012. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Én soha nem vennék próbadarabot... És szerintem nem a MediaMarkttal van a gond, hanem azzal, hogy egy már ki tudja, hányszor használt telefont vettél meg. Biztos vagyok benne, hogy ha egy bármilyen más helyről vetted volna a próbatelefont, akkor is ugyanígy jártál volna!
2012. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, csak egy normális helyen az emberre nem akarják rásózni a próbadarabot.
2012. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ők szólnak h ez próbadarab. az már a te bajod ha te meg is veszed.
2012. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!