Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem Nokia 500-ast beállítot...

Vettem Nokia 500-ast beállítottam, hogy beépített GPS-t használjon csak, de nincsen rajta a GPS alkalmazás, olvastam, hogy Ovi Maps, vagy a Garmin a népszerű. Melyiket vinné, és azt hogy kell telepíteni?

Figyelt kérdés
MapSource programban már megvan a magyarország térkép. De lehet egyáltalán nem így kell... Csak ne kérjen pénzt már használatkor.

2012. jún. 15. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Telepisd a számító gépedre a Nokia Suite progit, avval tudod

a telodon szinkronizálni többeközt a térképeket is frissitéseket Stb. Ha a navigációt akarod a telódón használni, elsö lépésként tedd a telot OFFLINE állapotba!

Akkor müholdrol fog csak navigálni ami ingyenes a Nokiánál!

2012. jún. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez így igaz
2012. jún. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok: Ovi Maps-et telepíts. Amúgy meg biztos nincsen rajta olyan app? Belépsz a menübe keress olyat, hogy térképek, nyomj rá majd az autóval, és ennyi. Beállítod a célt, megtalál és mehetsz. De ezek előtt tedd offline-ba. Amúgy a navigációt is be lehet állítani, úgy, hogy offline-ba működjön (ne használja a netet) és a telefon maradhat sima rendes üzemmódban.
2012. jún. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van beépített valami, de azt nem lehet frissíteni valahogy? Nokia Suite az megvan de amikor ott rámentem, hogy Térképek frissítése, beadta a nokia maps oldalt ott egy térképet, hogy miskolcon vagyok.
2012. jún. 16. 07:53
 5/7 A kérdező kommentje:
RÁnyomtam, hogy "Autóval" ÉS ezt adta be: "Most új utcatérképekre van szüksége. A lehetőségek a következők: Letöltés Wi-Fi-n keresztül; Az Ovi Térképek Online használata; Ovi Suite használata. Melyik kell, és hogyan tovább?
2012. jún. 16. 07:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Wifi nincs a közelben, illetve interentre semmi képpen nem enged fel, az adatkapcsolat le lehet tiltva addig még nem jutottam el, csak kábellel tudom a telefont a gépre kötni.
2012. jún. 16. 07:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült!! Rossz Nokia Suite verzió volt feltéve :D
2012. jún. 16. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!