Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson live with...

Sony Ericcson live with walkmen vagy alcatel ot-995?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Én inkább minőséget választanám, szóval Sony
2012. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gamer001 válasza:
szerintem is ink a sony az szerintem sokkal jobban megbízható(habár még nem volt kezemben Alcatek)
2012. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az Alcatel, hardveresen erősebb, és nem tudom mennyire számít, de lényegesen nagyobb. Viszont nem is egy árban vannak. Mind a kettő jó telefon, de ha a kettő közül kell húzni, akkor Alcatel.
2012. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Inkább a minőséget, és ezért Sony?Legalább a második bevallotta, hogy nem volt még a kezében Alcatel teló.


Jó az nagyon is, a minőségével sincsen semmi gond, mert jobb anyagokból van összerakva, mint az SGS3.Bár azt nem nehéz felülmúlni.

Inkább OT995, ha a pénztárcád engedi.

2012. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy Alcatel!!! A Sony csak NÉV egyébként tudásban a kettő összese hasonlítható (ha csak annyit mondok, hogy ugyan az a proci van az OT-995ben mint az ARC S-ben akkor szerintem ezzel mindent elárultam, mert az ARC S nem egy kategória a Live with Walkmennel....). :)
2012. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
helyesyrási szótár {walkmen}egyébként erősebb az ot-995.
2012. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is live with walkmenem van,és nagyon jó,szóval a sony :)
2012. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Neo101 válasza:

Én pont az emlitett Sony- ról váltottam az ot 995-re. A kis Sony- val semmi bajom nem volt, nagyon szerettem, bika kis gép. Az Alcatel némi rootolás után alakulgat, de egyelőre nem vetekszik a kicsivel. A Ramot kisajnálták belőle, hiába az 1.4 Gigás proci.

Szóval akinek nem kell ekkora kijelző, annak a Sony-t javaslom.

2013. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!