Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson Xperia Arc...

Sony Ericcson Xperia Arc S-nek milyen az aksija?

Figyelt kérdés

Csütörtökön vettem ezt a telefont. Elméletileg a mai telefonokat már gyárilag kisütik, de ha megnézem az "aksi állapotát" akkor a telefon azt írja, hogy "kisütés alatt" vagy valami ilyesmi. Mindegy, gondoltam azért kisütöm :D

Teljesen lemerítettem, feltettem 15-16 órát töltőre... tegnap este vettem le 9kor és most (reggel 9) már csak 27%on van.

Tegnap estétől az igénybevétel:

- kb. 10-15 perc facebook

- 2-3 zene meghallgatása

- 1 sms.

ennyi

Tudom, hogy ezeknek a telfonoknak elég nagy az energiaigénybevétele, de azért ez elég gáz így. Valami tuti, hogy nem stimmel.

Köszi a válaszokat!



2012. jún. 17. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt tényleg nem stimmel valami... Próbáld feltölteni még párszor, és ha a probléma továbbra is fennáll, vidd szervízbe!
2012. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4-5 töltés után áll be az akksi megfelelő működésre.H azután se jó akkor szerviz lesz!Esetleg próbáld meg egy másik akksival ha van!
2012. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát sajnos nincsen másik akksim. :S

Azért aggódok igazából, mert még nem volt soha sony ericcsonom, nem tudom, hogy ennél egyáltalán mi a normális, elfogadott és mi nem az. De így ismeretlenül is leesik az embernek, hogy ez biztos, hogy nem jó így. Akkor megvárom még a 4-5 töltést és ha akkor sem szuperál, akkor rákérdezek a szervízben.

Lemerítettem most is teljesen és délben felraktam töltőre. Azt terveztem, hogy majd csak holnap reggel veszem le, de akkor ezt hanyagoljam szerintetek? Ártani nem árthat, nem? Vagy levegyem? :)

2012. jún. 17. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!