Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a s. e xperia...

Mi a különbség a s. e xperia neo és a neo v között? Három teló között gondolkodok (még az xperia ray) ha te tudod melyiket vegyem akkor mond. És véleményeket is várok.

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:

hát énszerintem egyiketse ved meg én azt javasolom hogy samsung galaxy w vegyel elismondom mért.


S.E xperia ray: a raynek jó a kamerája de a kinézete valami ocsmány a tévének a távirányitójára hasonlitt és ha filmet nézelrajta akor ijen lapitott hejevan az embereknek ja és egyépként hateljes hangerőn halgatod a zenét a telefonak a hangszoroja kisül (magyaránt szará megy)


S.E xperia neo : a neonakse szép az alakja engem a szapantartora emlékeztett melesleg hiába van 1 egész proceszora a gyorsasága egyelő az samsung galaxy ace-éval

és az antenája és szar mert nincs téreröje olyan nyilvános helyeken mit a hösök terén a wifiröl és a bluetooh-ról már nem is bszélek.


S.E xperia neo v: a vé ugyanaz mint a rendes neo csak 8 megapixel helyet 5 van neki enyiben külömbözik.


Samsung galaxy w: ez egy gyors telefon egy szinten van a samsung galaxy s2 már pedig az egy jó telefon jó a három dés megjelenitése a képernyöje is jó és a formája is jó és nem tudom mért mondják hogy szar az optimalizálása énszerintem meg nagyon jó de ez énszerintem téged ugy sem érdekel mert ugyse akarod újra telepiteni (vagy még is?)


ez a véleményem énszerintem samsung galaxy w vegyél csak anyiban roszab hogy 8 megapixel helyet 5 vaneki de ez nem nagy külömség.

2012. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

samsungot meg nem veszek mer az sz@r

köszi a segítséget rayt veszek

2012. jún. 17. 18:07
 3/9 A kérdező kommentje:
és mi a véleményed a arc s-ről?
2012. jún. 17. 18:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Samsung az tényleg szar.

Az arc S egy nagyon jó telefon, sőt a legjobb ebben az árban, egyedüli vetélytársa talán a HTC Desire S.

A Neo és a Neo V között a külömbség, hogy a V-nek van előlapi kamerája, cserébe viszont nem 8MP-s hanem 5MP-es a hátsó kamera.

A Ray-t csak akkor vedd a Neo-k mellett ha nem kell nagy képernyő, a Neo erősebb (Neo, NeoV ugyanaz a Hadver).

2012. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a választ :DD

olvastam hogy a neonak szar a wifije

igaz? :)

2012. jún. 17. 22:02
 6/9 anonim ***** válasza:
igaz hátén amit leirtam abbol minden igaz, és nem tudom mért lenne szar a samsung ezt csak valamelyik idijota terjeztette el
2012. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de az szar tudom
2012. jún. 18. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:
meles leg a 4. komentett nem én irtam
2012. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
menj egy kicsit forgasd a helyesírás szabályai könyvet!!!
2012. jún. 18. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!