Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyik teló legyen?...

Ezek közül melyik teló legyen? (lent)

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy W

Sony Xperia Ray

Nokia Lumia 710

HTC One V

Sony Xperia Sola

Bocsi a nagy választékért. Ezek közül szeretném ha leírnátok a jobbakat vagy a szerintetek lévő legjobbat.


2012. jún. 19. 09:23
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szerintem vagy a Sony Xperia Ray vagy a HTC One V.

Samsungot semmiféleképpen nem!

2012. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

samsungot soha!

az összes samsung rossz!

2012. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én az utolsó háromra gondoltam, de a lumia külseje nőtt a szívemhez, főleg a lumia 800, de arról már letettem. Szóval csak ezek közül választanék. Úgy tudom hogy a luiában nincs flash. nagy hátrány, pláne hogy winp7 van rajta? Vagy inkább válasszak androidosat? A mai telefonok közül képtelenség választani.
2012. jún. 19. 10:45
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem nem jön be a wp7, inkább android.


Mennyi pénzed van rá?

2012. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezek közül nekem mind ingyenes, a Telenornál vagyok és a havidíj magas így két év hűvégnyilatkozattal 0 tfért megkapnám.
2012. jún. 19. 10:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Xperia sola!Htc one v-ét ne vegyél egy tesztben olvastam hogy a htc one v-nek a proci miat nincs jővőja nem megbízható telefon.
2012. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
[link] De ha itt 0 forintért látsz még valami jót, akkor kérlek szólj. Én csak ezeket emeltem ki, em nagyon néztem utánuk még.
2012. jún. 19. 11:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Hardveres alapok - nem jövőbiztos



A csúcskategória mögé pozicionált One V meglehetősen elavult rendszerchipet kapott, a Qualcomm MSM8255 Snapdragon S2 lapka formájában. Ez az egység dolgozott korábban a Desire S és Desire HD modellekben is - 2010 októbere óta. A 45 nanométeres lapka tehát nem mai darab, az egymagos felépítés és az 1 gigahertzes órajel, valamint az Adreno 205 GPU inkább a tavalyi középmezőnybe sorolja a telefont. A nagy testvérekhez képest fele annyi RAM és a szerény teljesítményű processzor a használatban is érezteti hatását, az operációs rendszer korántsem pattog, a sebességgel azonban nem voltak egyáltalán problémáink.


A lassú processzor nem ma, hanem a telefon élettartamának későbbi periódusában lehet probléma. Egyrészt nagy a veszélye annak, hogy fél gigabájt memórián az Android következő generációja már nem fog megfelelően futni, ezért a gyártó nem is adja azt ki a One V-re, másrészt az egyre erőforrás-igényesebb alkalmazások és játékok is meg-megakadnak majd. Ha tehát legalább két éves, hűségakciós vásárlásnál általánosnak tekinthető élettartamot tételezünk fel, akkor bizony kérdéses a One V jövőbiztossága.



Ezt olvasd el!

2012. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez nem túl biztató!.. Sajnálom azért egy kicsit. Találtál jobb telefont a 0 forintosok közül?
2012. jún. 19. 11:16
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon beleszerettem a Nokia lumiákba és akkor ugye a 710 azok közül az elérhető. Nagy hátrány a Winp7? Meg még valami ki fog derülni júni 20-án. Az érinti a Lumia 710-et?
2012. jún. 19. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!