Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Nokia lumia 800-at venni?

Megéri Nokia lumia 800-at venni?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?
2012. jún. 19. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
jó telefon, de körülbelül a 710 is pont annyit tud, csak kisebb és más kijelzője van, szóval legfőképpen csak a kinézetért fizetsz többet.
2012. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen szokásaid vannak, mire szeretnéd használni? Mi az amihez ragaszkodsz, hogy legyen benne?
2012. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó kamera, gyors szoftwer, sok alkalmazás legfőképpen játék és persze lehessen rajta netezni.
2012. jún. 19. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó a kamera, szoftver is gyors, net is van, alkalmazásból nincs annyi mint iPhone-ra és Androidra, de így is már 100ezernél tart a marketplace.. szóval csak találsz rajta játékot... Fontos: Warez nincs
2012. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de ahhoz képest hogy mióta van a mobilpiacon a rendszer, nem sok újdonságot tudott felmutatni. Sok a kötöttsége, és szerintem magas is az ára. Az általad leírt dolgokra persze tökéletes, de én a helyedben megvárnám az új WP rendszer megjelenését (június 20.) hogy az elérhető lesz-e ezekre a készülékekre is, illetve hogy milyen újdonságokat hoz.

Nem vagyok egy WP párti, mert számomra a könnyű kommunikáció is fontos egy okostelefonban (adattárolóként való használhatóság, bluetooth, könnyű fájlkezelés, stb.), de főleg annak nem örülök, hogy a Nokia fő profiljának választotta MeeGo helyett, mert az a rendszer igazán meg tudta volna fingatni a többi gyártó rendszerét, de sajnos a csőd szélén álltak Nokiáéknál, és nem volt más választásuk...

2012. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!