Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N8. Vélemények, tapaszta...

Nokia N8. Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Miben jobb/rosszabb, mint egy androidos okostelefon? Előnyei, hátrányai? Való egy lánynak?
2012. jún. 20. 00:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

+Kamerában a PureView megjelenéséig csúcstartó (Carl-Zeiss optika, Xenon vaku).

Hardveresen már elég elavult, de jól van optimalizálva.

Elsőrangú anyaghasználat.

Aksija jobban bírja mint a nagy átlag.

-Symbian oprendszerre jóval kevesebb alkalmazás van mint a többire.

Még mindig elég drága, pedig igen öreg készülék.

Amoled kijelző nem valami szép, és könnyű kifogni szériahibásat (belilul a fekete szín).


Szerintem mondjuk elég férfias kinézetű készülék, de ha neked tetszik, akkor ez édesmindegy.


Summa summarum, szerintem csak akkor érdemes megvenni, ha a fotózás a legeslegfontosabb és ezért hajlandó vagy komoly összeget kiadni és kompromisszumokat kötni.

2012. jún. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem baromi jol nez ki es tudasilag id mrg vagyok vele elegedve! Volt mar sokszor a kezemben, tetszett nagyon, az oprendszere meg nekem HATALMAS kellemes csalodas. Eszmeletlenul szep es gyors, akadasmentes.

Nem az a lenyeg, hogy nagy processzor legyen benne, hanem jol legyen optimalizalva. Es az itt megvan.

Ha viszonylag keveset hasznalof, 3 napig is birja toltes nelkul!!:)


Szerintem a kijelzoje is jo kepet ad.:)

2012. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Húgomnak van rózsaszínbe, valami eszméletlen! :O

Belle szoftverrel rohadt gyors, nem akad.....példát vettek a WP7-től?? :D

Programok közül nem mondanám, hogy nagyon sok van fent a Nokia store-ba, de a fontos dolgok fent vannak.

Hátrány talán a gyenge hardver, de ide nem is kell android erősség, Nokiák gyenge hardveren is szépen futnak. :)

2012. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A maga idejében se volt nagy szám, ezt tesztek is igazolták. A Carl Zeiss-től ne ájuljatok el, csak népvakítás. Nem rossz a kamerája, de maga a Carl Zeiss felirat sz@rt se tesz hozzá az egészhez. Hardverileg borzasztóan gyenge, kb. két éve a maga idejében levő riválisaitól 3-4x lassabb volt már annak idején. Ha kell, linkelek videót, lusta, mint a dög.
2012. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyári szoftverrel lehet lassú volt, de azóta már az Anna szoftver is gyorsította, erre jött még egy lapáttal a Belle. Már nem lusta. Csak ki kéne próbálni Bellével, aki nem próbálta, persze, hogy azt mondja, hogy szar, mert Nokia.
2012. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Király! Csak mert le mertem írni, hogy már akkor is bukott darab volt, amikor piacra dobták, máris hülye vagyok és leszavaznak. Ember! Az Annával is sz@r volt, és hiába van a Belle, sz@rból nem lehet várat építani, ahogy mondani szokás. Egy 680 MHz-es proci lehet, hogy elég lenne a Symbiannak, de kérlek, mit vársz egy ARMv6-os őskövülettől? Még a Flash-t se tudja!
2012. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
És még mielőtt a Flash Player-el előállnál, közlöm, hogy semmire nem mégy vele.
2012. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ember! Én egy szóval se mondtam, hogy hülye vagy, és hogy le vagy szarva. Egyébként a kérdező felé kéne irányítanunk a válaszainkat és nem egymás felé.
2012. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat

Majd én tudom, külön köszönöm az utolsó mondatodat! :D (a kérdéseinket...)

Nagyon szeretem a nokiát, mindig is nokiás voltam, de mostanában egyre többen nokia-ellenesek, mert csak az android...

halvány szürkét szeretnék leginkább venni, azt nem látom annyira fiúsnak.

Most látom, hogy van Nokia N8 mini. Ismeri valaki?

Kösz mégegyszer, tényleg nagyon hasznosak voltak a válaszok! :)

2012. jún. 22. 19:46
 10/12 anonim ***** válasza:
N8 mini nincs.
2012. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!