Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy vehessek új telefont?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok de még mindig valami fekete fehér öreg nokiát használok és van pénzem újra de a szüleim nem engedik nert azt mondjá ha nekik ez bőven elég akkor nekem még sok is

Nem értem miért nem látják egy okosrelefon előnyét


2012. jún. 19. 13:54
 1/6 anonim válasza:
vágd földhöz vagy lépj rá és mond meg hogy el ejteted és véletlenul eltöröt...vagy ragd vizbe várd meg mig megszárad és mond hogy simán elb@szodot
2012. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tedd tönkre. Menj fel egy 10 emeletes ház legtetejére és "véletlenül" ejtsd le az erkélyről.
2012. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, akkumulátort a leejtés előtt vedd ki!
2012. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne bántsd a telefont, nem artott az neked, es telefonalasra tokeletsen meg is fele, de elhiszem hogy neked kene egy jobb. Ha van penzed fogod nagad es veszel egy iphonet, kesz.
2013. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Már bocsi de azért mondják ezt,mert nekik a mai elektronikát nem értek Pl.: A nagypapád a oksotelefont :D
2014. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rakd vizbe
2015. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!