Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone VS Ipod. Melyiket...

Iphone VS Ipod. Melyiket vegyem meg? Lent. Folyt. Köv.

Figyelt kérdés

Megszeretném kérdezni a véleményeteket: Az összes zsebpénzem amim van tegyem bele egy iphoneba és még kérjek apától rá , vagy vegyek egy ipod touchot és maradjon meg mellé a telefonom???


Talán azért lenne jó egy Ipod touch mert bőven maradna akkor pénzem tokra meg egyéb kiegészítőkre...Viszont ha Iphone-t veszek akkor semmim nem marad és még kérhetek a szüleimtől tokra.De az Iphone-ra olyan szép tokok vannak..ipodra meg alig találni.Vagy csak én nem láttam eddig??



2012. jún. 20. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Tok.... Én inkább azért bántam meg, hogy ipodod és nem iphone-t vettem elsőre, mert ugye iTouch-ra nincs mobilnet. (Anélkül pedig nem sok értelme van az iOSnek.. ez az egyetlen nagy előny a kamerán kívül ami miatt jobb iPhone-t venni)
2012. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is vettem 1 iPodot, de 1 S2 mellé felesleges volt.. Csak valahogy nem talál gazdára.. :D Lehet rossz oldalon hirdetem.
2012. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mobilnet nélkül megvagyok.Az egyetlen dolog ,hogy a kamera szarabb meg,hogy nem lehet vele telefonálni.De megér ez az egész annyit,hogy az egész zsebpénzem rámenjen?:/
2012. jún. 20. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így gondoltam, hogy 'mobilnet nélkül megvagyok'.

Vegyél valami androidosat akkor ami árban középtájt van.

2012. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom mi legyen..Lehet az a legjobb ha csak egy Ipodot veszek...és marad pénzem esetleg ruhákra ..vásárolni !! :) Szerintetek ez így jó?Lehet szép tokot kapni ipodra is?
2012. jún. 20. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van most?
2012. jún. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nokia C5-03
2012. jún. 21. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!