Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Mini Pro...

Sony Ericsson Xperia Mini Pro vagy Htc Wildfire S?

Figyelt kérdés
A két telefon közül nem tudom melyiket vegyem.Ez a kettő,ami tetszik.A mini pro-nak erősebb a procija,viszont azt mondják,hogy nem látszik a wildfire S-en,hogy csak 600Mhz-es procija van.Szívesen meghallgatok véleményeket,tanácsokat,tapasztalatokat.

2012. jún. 20. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:

a sony xperia mini pro tesómnak a htc widefire haveromnak jött be.

nekem sony ericsson xperia arcom van és nem panaszkodok azért a sonyt ajánlom

2012. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon is látszik. Egyértelműen Mini pro
2012. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A Wildfire S egy őskövület, ellenben az Xperia Mini Pro val. Mindenben jobb az utóbbi.


Yupiter

2012. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Wildfire S-en bizony látszik.Főleg a mini pro mellett.A menü görgetés sem folyamatos, a Semse is meg tudja akasztani, ha már 5 kezdőoldalt telepakoltál...nagyon is látszik rajta, emellett kb. a hardver alapján a 30 ezres kategóriában lenne a helye max.Nem a 40-50 ezresben...


Ha rám hallgatsz, akkor Xperia mini pro.Volt Wildfire S-em....kb. 2 hónapig.

2012. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor valószínűleg az xperia mini-t veszem.
2012. jún. 20. 21:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Mini pro.
2012. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem Xperia Mini Pro van és kezdetben elégedett is voltam vele, de mostanság már gyakran akadozik a szoftwer, talán azért mert telepakoltam játékokkal stb... Htc-t nem nagyon ismerem, esetleg a Htc One V-t. Én a helyedben nem vennék Mini Pro-t. Már meg akarok tőle szabadulni mert túl kicsi a kijelző és gyakran akadozik a menüje. :@ + Kénytelen leszel szinte minden játékot átpakolni az SD kártyádra. :S
2012. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem értesz a telefonod kezeléséhez, kedves utolsó, még nem kell lebeszélned egy normális telefonról az embert.Mert nyilván nem magától kezdett el tele lenni minden szeméttel a ram...
2012. jún. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyonis érték a telefonom kezeléséhez, mert már kb. 1 éve ez a telefonom így volt időm megtanulni a kezelését. Csak figyelmeztettem a kérdezőt a telefon hátrányairól is, mert nem árt ha azzal is tisztában van.
2012. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg?A legtöbb androidos telóra igaz, amit te leírtál.Egy android user általában ekkor csinál egy backupot, majd factory resetel.Azzal, hogy letöltesz 120 alkalmazást, majd letörlöd őket, nem törlöd le őket, az utolsó bitig...
2012. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!