Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S! Blackberry 8520...

S. O. S! Blackberry 8520 curve mobiltelefonon nem tudom aktiválni az app world-öt, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A plug-in t még le tudom tölteni, de mikor csatlakoztatni kéne a telefont hiába teszek akármit, nem működik. Ezt írja ki: "App World Web Plugin Error An error has occurred communicating with the BlackBerry App World Web plugin. Please restart your device and try again. If you have content protection enabled on your device, please disable and try again. " segítsetek!! fontos :(

2012. jún. 20. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
húzd ki a telót,aztán csatlakoztasd újra
2012. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt körülbelül 5x csináltam meg csupán. De mostmár a második lépés meg van, a harmadik nem megy, illetve nem tudom befrissíteni az app worldöt!
2012. jún. 20. 23:24
 3/4 anonim válasza:
Szia! Sikerült megoldanod? Nekem BB Curve 9300 van és én is csak addig jutok az App World telepítésénél, hogy fel van csatlakoztatva telefon, beírom a pint a második lépésnél... Ezután a 3. "Update your software"nél csak forog...forog...és forog a kerekecske... De nem történik semmi egy óra múlva sem... :/Azt írja, hogy amíg települ ne menjek el az oldalról.. De nemigen történik semmi... A telefonról pedig megintcsak nem tudom telepíteni..
2012. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem sikerült megoldani :S
2012. júl. 1. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!