Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonmárka a legmegbí...

Melyik telefonmárka a legmegbízhatóbb? Samsung HTC Sony Ericsson Lg Huawei

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem mindegyik megbízható, de amelyek a leginkább, azok a samsung,htc, és sony
2012. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Samsung megbízható? :AS:D:A:SD


Yupiter

2012. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen szerintem is megbízható a Samsung mit asdasdad-ozol itt. Nálunk a családban 6 Samsung teló van, egyik már 6 éves és semmi baja... Nekem meg Sony Ericsson van, sőt volt már nem is egy, ők is nagyon jók. Többit nem tudom, alaptalanul nem akarok hülyeségeket beszélni.
2012. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy S2 es. Hát aznap vissza is vittem és nem volt gyári hibás, amúgy sokan panaszkodnak rá. Ill. ismerősöm vett egy Galaxy W t eleinte jó is volt, de 1 hónap múlva kijött rá az összes hibája.


Yupiter

2012. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azt írtam, hogy SZERINTEM, tehát ez az én véleményem,tapasztalatom, mert nyilván még nem volt vele semmi problémám :)
2012. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 segítőmen ***** válasza:

Szerintem meg mindegy.

Mind a 5-öt Kínában gyártják, a Huawei nem olyan nagy név, de ezt nem fogod észrevenni, mert minőségre már ugyanolyan mind a 4. Csak az LG-nek és a Sony-nak kicsit, a Samsungnak jobban, a HTC-nek meg nagyon megkérik az árát, a jobban csengő név miatt.

De teljesen mindegy, én lehet, hogy pont ma veszek egy Huaweit. Tedd félre az előítéleteidet, már szinte csak a noname kínai cuccok vackok, bár minden gyártónál becsúszhat egy rossz készülék (LG: 2X, Huawei: u8160 (voda 858) HTC: wildfire S, Samsung: Galaxy Pocket...) ennek utána kell nézni, de nincs telefon hiba nélkül!

2012. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!