Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Néha a telefonom médiakeresést...

Néha a telefonom médiakeresést futtat le csak úgy a memóriakártyán, mintha kihúztam volna, és visszadugtam volna. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

kb egy hete van meg ez a telefon, tényleg olyan mintha kihúznám a kártyát, meg visszatenném, lefuttatja a médiakeresést és ennyi:\\ naponta 1× megcsinálja, ilyenkor eltűnnek a memóriakártyára rakott alkalmazások, aztán 1 perc múlva minden a régi. a hozzá adott mem.kártyát raktam bele. lehet, hogy hibás?


samsung galaxy ace-m van. [ GT-S5830i]



2012. jún. 23. 11:44
 1/1 anonim válasza:

Az is lehet, hogy rosszul tetted bele a memória kártyát.. Próbáld meg, hogy ténylegesen kiveszed és visszateszed.. esetleg kicsit helyére mozdítod.

De én valószínűnek tartom, hogy csak egy kártyaellenőrzést csinál. Amíg ez nem válik a rovásodra, addig ne foglalkozz vele. Ha visszaállnak az adatok, akkor csak ellenőrzi.

2012. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!