Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace (2.3.6)...

Samsung Galaxy Ace (2.3.6) képernyőzár probléma!?

Figyelt kérdés
Befrissítettem kies-el a Samsung Galaxy Ace mobilomat Android 2.3.6-ra, és a képernyő feloldása semmiben sem változott, ugyanolyan csúszka maradt, pedig én úgy tudom hogy ics képernyőfeloldást kapott... vagy legalábbis ahhoz hasonlót. Lehet hogy tévedek, javítsatok ki, ha nem így van. És ha mégis így lenne, akkor hogyan tudnám ics stílusúra állítani a képernyő feloldását?

2012. jún. 25. 19:01
 1/4 anonim válasza:
a 2.3.6-ra olyan csuszka kepernyozar marad! Ugy tudsz tenni ics kepernyofeloldot, hogy letoltod a GO launchert es melle egy GO lockert. A GO lockerhez toltesz ics kepernyozart. De az a problema, hogy muszaly le kell tolteni a launchert ha nem akkor nem megy a locker. :)
2012. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D Ezt szerettem volna tudni.
2012. júl. 3. 11:39
 3/4 anonim válasza:
Szivesen
2012. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát nekem is Ace-m van és 2.3.6 os androidom de nekem nincs csúszka...nem tudom miért nekem nincs.
2013. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!