Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak olyan írjon akinek...

Csak olyan írjon akinek tényleg ilyen van! Sony Ericsson Xperia Arc S-en megy a Max Payne Mobile?

Figyelt kérdés
Mert a marketben az van írva,hogy Xperia S-en,megy,de én azt olvastam,hogy Arc S-en is(nem tudom,hogy ez ugyanaz e vagy nem). Szóval:menne a mobilomon a game?

2012. jún. 25. 22:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy? Ez bűncselekmény! Az ilyen f.szok miatt mint te nem lesznek játékok,mert mindenki letorrentezi! Temit szólnál,hogy ha több hónapig/évig csinélsz egy játékot,várnád érte a pénzt,hogy kifizethesd a számlákat,erre letorrentezi egy olyan hülye g.ci,mint TE!
2012. jún. 27. 09:07
 12/19 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy lesznek játékok... De nem mintha mobilra olyan sokan akarnak venni játékokat. Engem momentán nem érdekel ha mobilra nem adnak ki játékot és csak jobban járnak vele az emberek. Sok hülye egész nap nyomkodja a szarjait. PCre meg hiáába töltik le, multit már nem fognak tudni nyitni.

Meg boxra is jött ki védelem szóval szivacs. De ameddig lehet torrentelj, sok pénztől nem esnek el, és a legtöbb kiadót NEM. KELL. SAJNÁLNI.

2012. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
én is aztmondom h telora alkalmazást stb torrentezz..
2012. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az nem igaz h a torrent el nm megy a multi :) letorrenteztem pc re a BF2- t, MW1- et meg sokmindent amiben multi is van és mind megy ;D
2012. júl. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem ezért nem torrentezek...
2012. júl. 18. 09:25
 16/19 anonim ***** válasza:
Félsz tőle mi?:D Hogy lecsuknak, az internet veszedelmes bűnözője leszel? Üdv a klubban!
2012. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

/facepalm

Régen nagyon sokat torrenteztem,de ma már tudom,hogy valamiből a játékfejlesztőknek is élniük kell és ha te letorrentezed akkor nem lesz több játék,ennyi.

2012. júl. 20. 10:58
 18/19 anonim ***** válasza:
És azt gondolod, hogy nem élnek meg belőle?:D
2012. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ohohoho ugyanmár.. az EA-nek, a DICEnek és az Activisionnek az ÖSSZES pénzét el kéne vinni metr pofátlanság amik ők művelnek..
2012. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!