Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy galaxy s 3-at vennék...

Egy galaxy s 3-at vennék 16éves fiú vagyok nem gáz ha suliba is magammal vinném meg táborokba?

Figyelt kérdés
eddig minden telefonomat magammal vittem mindenhova csak azért kérdem hogy nem lopják majd el vagy ilyesmi?

2012. jún. 26. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
miért lopnák el? ha vigyázol rá akkor nem fogják csak ne menőzzél vele mert akkor sokak figyelmét felhívod rá.
2012. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már hogyhogy miért lopnák el? Mert pénzt ér, nem is keveset.

Kockázatos mondjuk, nekem ezért van egy olcsó okostelefonom is a nagy mellé. Azt hurcolom ilyen helyekre (koncert, kirándulás stb.).

2012. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem élné túl az első ilyen alkalmat sem.
2012. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Táborba nem a legjobb ötlet egy ilyen árú telót elvinni, elvégre ott nem az egésznapos ücsörgés szokott lenni hanem kirándulások, játékok ahol könnyen baja eshet, és akkor pá-pá. Ilyen helyekre érdemesebb egy alaptelefont vinni amit nem sajnálsz (esetleg veszel egy használt strapabíró mobilt pár1000-ért).
2012. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hiba volt a szüleid részéről, hogy 16 évesen egy ilyen drága telefont vettek neked. Kockázatoknak tettek ki téged! 100.000 feletti telefon! Ennél kevesebbért is leütik manapság az embert az utcán, akkor téged miért ne rabolnának ki, mikor megcsörren és a füledhez rakod?
2012. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!