Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone vagy Lumia...

Windows Phone vagy Lumia használók: szeretitek a telefonotokat? Mi az ami jó és mi nem benne?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem lumiám nem volt, de a rendszerrel nagyon meg vagyok elégedve. az ára az, amivel nem vagyok megelégedve, mivel szinte mindegyik eddigi wp-s telónak hasonló hardver volt, tehát ha veszel egy régebbit, akkor sem fogsz kimaradni semmiből se, csak olcsóbban megvan.
2012. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Még egy kérdés: a régebbi wp-s telefonokon sem működik a bluetooth és nem lehet rá egy sima csengőhangot sem letölteni - m azt hallottam, h a lumiákon ez nem megy...
2012. jún. 27. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Lumiám van, én maximálisan meg vagyok elégedve.

Szeretem a rendszer fürgeségét, hogy mindenre azonnal reagál, vagy ha gondolkozna is(amit nem szokott), akkor is ügyesen teszi azt. Mindegy, hogy Nokia vagy Samsung, meg lennék egy Omnia 7-el is boldogan (Matisz nagypapa: örö e bóbottá :D) A Bluetooth az ami korlátozva van, névjegyeket lehet rajta küldözgetni. Én nagyon szeretem a kicsikét, (múltkor megtámadtak és a lerázás után (futottunk)) gps azonnal mondta, hogy merre, hogyan tovább) ezzel példálózva, hogy ha baj van akkor se hagy magadra.Programok terén rohamosan fejlődik a piactér, ami azért elég jó dolgokkal van megáldva.

Csengőhangot lehet rá szerezni, a program neve: SKYMusic: Marketpalace-on fent van.

Sok dolgot tudnék még mesélni, ami tetszik. :)

2012. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

... én sok dolgot, ami nem :)

Szerintem az ár, és az adott érték aránya nagyon nincs rendben, de ez mondjuk pont nem a rendszer hibája. Szerintem egy okostelefonban igenis legyenek benne alapfunkciók is, és lehessen normálisan használni adattárolóként, a Bluetooth-t, ezek nélkül teljesen magának való a telefon, szélesebb közönséggel nem tud kommunkálni. 2012-ben ez nagy hiba! Illetve még az is jó nagy hülyeség volt, hogy kiadták most a Lumia 800/900/710/610-et, rá pár hónappal meg bejelentik a WP8-at, ami már kezd elfogadható lenni, de nem kapják meg a mostani készülékek, kialakításukból adódóan alkalmatlanok arra. Én biztos nagyon ideges lennék, ha mondjuk két héttel ezelőtt vásárolt WP7-es telefonom már ősszel tök elavult lenne (bár szerintem alapból elavultak, ezért sem vennék megint).

2012. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!