Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek maximum...

Milyen telefont vegyek maximum 30 ezerért?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy olcsó legyen, Wi-Fi legyen benne, és Android. Minél olcsóbb, annál jobb! Nem fogom játékra használni, úgyhogy nem kell erősnek lennie, Facebookra, eBuddyra és netezésre használnám. A kijelzőméret se számít, elvagyok kis kijelzőkkel, de örülnék neki ha multitouchos lenne (2 ujjat érzékel).

Ajánlanátok valamit?


2012. jún. 27. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Huawei Y200, 30ezer alatt más telót nem érdemes venni.
2012. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmm... Ügyes kis telefon, nagyon megtetszett :)
2012. jún. 27. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az előzővel. +ha még rádobsz valamennyit SE Live-al jobban járnál
2012. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Közben én is folyamatosan keresgélem a telefonokat, bár én nem értek ezekhez, ezért kérdezek meg másokat is :)

SE Live-al egy ismerősömnek igensok rossz tapasztalata van, úgyhogy azt el is felejtettem. Viszont véletlenül találtam egy QWERTY billentyűzetes telefont, és ez az ötlet nagyon tetszik. Mivel én chatelésre és internetezésre használnám a telefont, ez egy nagyon kényelmes megoldás és emiatt a képernyőméretről és a hardvergyorsaságról is képes lennék lemondani.

Huawei U8350-et nézegettem, elég gyenge, viszont a kijelző számomra fantasztikus lenne...

2012. jún. 27. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a Huawei U8350 jó kijelzőjű lenne, 262000 színárnyalat nem a legjobb, maga a teló lassú, kamera és hangszóró gyenge. Semmiképp sem lenne jó választás.
2012. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

...de van billentyűzete :)

Internetezésre és chatelésre szerintem elég a hardver, kijelző igen, elég kicsi :(

2012. jún. 27. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a kamera nem fontos akkor telenor one-touch.
2012. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!