Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 610 milyen telefon...

Nokia Lumia 610 milyen telefon? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Megéri-e 35ezer ft-ért, ha nagyon teccik külsőre:D

NEKEM fontos h jó legyen a kijelző, érzékelje a nyomást, wifi, zene hallgatás, telefonozás...

A lehetőségek között megfordult még a samsung galaxy mini, mert úgy gondolom, mint nőnek a külső nagyon sokat számít...és jó minőségű telefont akarok. Szóval ne az legyen a viszonyítási alap, hogy kulák és mindenből legjobbat akarok...csak szeretnék végre vmi jót is hallani a telóról, v nincs???:/



2012. jún. 27. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem éri meg, Nokia gyenge hardver, Samsung gyenge hardver ÉS szoftver. 38-ért kapsz SE Live-ot, földhöz vágja mindkettőt, és kapni fehér színben is.
2012. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj, hogy a sok androidos majmot elvakítja a 2, 4 mag, meg a GHz-k......a wp7-nek nem kell 99999999999999999999999999999999999999999999 mag, hogy működjön, meg 213241354687428649789874679579776579756468762165432154 GHz.

Igaz kevés a RAM memória , de a rendszert úgy optimalizálták, hogy a lehető legjobban fusson és ne akadjon. Elvileg nincsen a wp7-ben akadás és fagyás, vagyis normális használat mellett nem lehet, míg az androidos csodafónokban bármikor elő fordulhat....még egyszer hangsúlyozom, hogy feltételes mód. Ugyanis bármikor fagyhat bármely rendszer.

Rohamosan fejlődik a rendszer, gyors, és szép. A kijelző 4 ujjas érzékelést is támogat, anak milyenségéről nem tudok választ adni, de a zenehallgatás az jó, mivel ott a Nokia music zene lejátszó, ami elég kellemesen szól. telefonálni azt biztosan lehet.

Külsőre szép telefon, jó összerakási minőséggel, elsőrangú, (Nokiától megszokottan) jó formatervű külső. :)

Én javasolni tudom csak, mert ha neked csak a tapi, és tetszenek a csempék, mellesleg sokoldalú rendszert szeretnél, akkor a Nokia és a Microsoft összerakott neked egy telefont, 35 ezerért, amit valljunk be, nagyon jó ár érte! :)

2012. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na de miért is nem akad a WP7? Azért, mert egy tök egyszerű rendszer... túl egyszerű, mint a kisujjam, felhasználói élményről is nehéz beszélni, és nem is tud annyit, mint a vele egy árban lévő készülékek!

Lehet, hogy pont azokat tudja, amik neked fontosak, de nem is gondolnád, hogy mikre nem képes a 610. Például nem tudod használni a Bluetooth-t, csak névjegyzékküldésre (mint anno az őskorban); nem használható adattárolóként sem, amit még az "elavult" Symbianok is tudnak; nem kezeli az mp3-at, az avi-t, stb, hanem úgy kell külön rákonvertálni Zune programmal a dolgokat; túlbonyolított csengőhangbeállítás... ez is vicc. Ez már mind alap dolognak számít (persze kivétel az iPhone, mert hát az nem telefon, az iPhone... az is egy nagy rakás szar, divattelefon), de mégsem említik a reklámokban, prospektusokban! Ráadásul már elavultak a WP7-es telefonok, mert nem fogják megkapni a W8-as frissítést, és attól hogy úgy fog kinézni a WP7.8, az nem ugyanaz!

2012. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

SE Live (Talán Xperia Mini/Mini Pro) . Egyértelmű.

A WP7-el semmi baj, biztos lehetne használni, de két pad alá esik, mert testreszabás nincs, és alkalmazások száma is kicsi (egyenlőre.) Androidra sok a program és testreszabható. iPhone-ra még több a program, de nem testreszabható. Ez a különbség ezek között a rendszerek között.

2012. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Hát ha az mp3-at nem kezelné, akkor nagy szarban lennék én is. Kezeli az mp3-at, az avi-t, pedig be lehet állítani.

A frissítésről meg annyit, hogy megkapja az wp8-at, de csak azokat a dolgokat, amihez nem kell kernel. Ez nevezik wp7.8-nak.

Ha a 100 000 program nem elég, amit kínál a marketpalace, hát....nem tudom...de ott legalább hasznos dolgok vannak, nem úgy, mint a Play-en, hogy büfögős, és fingós appok vannak, amihez 2 mag kell...

Felhasználói élményben, pedig pont az a jó, hogy egyszerű, és sima. Nem kell túl csicsázni, mint az Androidot. Ott mi a felhasználói élmény??? Most őszintén??? hogy belemész 45 menüpontba, hogy megtaláld, ami kell?? Ez élmény?? mert én nem tartanám annak.

Aztán hiába "elavult" a hardver, ha egy ilyen rendszert simán visz.

Más az Android, más a wp7.x. Mind a kettőnek vannak előnyei és hátrányai. Az Androidnál gyakran jönnek a frissítések, de azok kis terjedelműek és és csak lassabb az érezhető fejlődés, míg a wp7-nél lassan jönnek a frissítések, de azok igen nagy fejlődést hoznak magukkal.

2012. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy az Androidot még talán a WP-nél is jobban utálom, szóval ... :) A WP8-ban már látok fantáziát, de a jelenben nem tartom semmire a WP7-es telefonokat, és a legjobban azt sajnálom, hogy Nokiáééknál ezek miatt lett kiszorítva a Symbian és a MeeGo!
2012. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mire megyek a hú de optimalizál hardverrel, ha nem fut rajta a Skype? Egy androidos telón, ami olyan speccel rendelkezik, mint a Lumia 610 ide-oda futkos a Skype. Erre a WP7 optimalizált világában nem fut?
2012. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
Én kiszállok a vitából. Amúgy a 7.8-al jön a 610-re is a skype, ráadásul háttérben is fog futni, sőt jön az Angry Birds frissítés 610....lesz itt frissítés, de sajnos az okosok jobban tudják.
2012. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!