Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elszeretném adni a HTC Wildfir...

Odon GT kérdése:

Elszeretném adni a HTC Wildfire s telefonomat, de nem tudom hogy mennyiért tudnám eladni? úgyhogy jó járjak!

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vettem és egy 1év garivan hozzá ha érdekel esetleg valakit bátran szóljon nekem.köszönöm!minden van hozzá és egyáltalán nem használtam csak annyira hogy felvettem és leraktam.kiváló állapotban van.
2012. jún. 27. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. 30ért lenne reális túladni rajta.
2012. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom olyan 50 körül vetted. Elég elavult telefon de szerintem azért 40-45 tért is el tudod passzolni.

Sok szerencsét hozzá :D

2012. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, 57 nem rég a T-mobilba
2012. jún. 28. 10:07
 4/6 A kérdező kommentje:
És aztán szerintetek milyet volna érdemes venni? játékra programokra egyaránt stb úgyhogy olcsón
2012. jún. 28. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:

hátt. szerintem vagy egy ilyet alcatel one touch 991 vagy egy ilyet sony ericsson live with walkman


Ez attól függ mekkora kijelzőket szeretsz, 4" vs 3,2"

2012. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!!!! Viszlát
2012. jún. 29. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!