Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most melyik a legjobb mobilszo...

Most melyik a legjobb mobilszolgáltató Magyarországon?

Figyelt kérdés

Úgy összességében.

Telenor, T-mobile, Vodafone?


2012. jún. 28. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

1. T-mobile

2. Vodafone

3. Telenor

2012. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

T-mobile.

Legkorrektebb, legtöbb helyen van lefedettsége még a szomszédos országok határaiban is jócskán lehet fogni a magyar hálózatát. Ez mellett elfogadható árai vannak még.

Vodafone: Nem éppen a legjobb de ez is elég jó áron kínálja a szolgáltatásait de viszont a nonstop hibabejelentőjére sokan panaszkodnak, nem segítőkészek főleg a mobil internet terén, és egyáltalán nincs az a lefedettség meg minősége amit már hónapok óta magyaráznak. Egyik ismerősömnek van internetje meg mobiltelefonja is külön-külön és csak a baj van vele ezt mondja, plusz drága.

Telenort meg hagyjuk.

2012. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1/2 ez mibe van ?

vodafonnak nincs lefedettsége ?? Annak van az egyik legnagyobb ,,de az a vicces h a tv is ezzel van tele.

pfff

2012. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit a TV-ben mondanak,főleg reklámokban annak a nagyrésze nem igaz.

A Vodafone meg több reklámjában hazudott már.(Mondjuk rajtuk kívül még ezren)

2012. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Voda reklámjaiban arra törekedik hogy a másik 2 szolgátatót parodizálja, lekicsinyíti, pl a rallys reklámjukban kék meg rózsaszín ellenfelek vannak. Na de visszatérve a kérdésre, én ezelőtt 8 évig voltam vodás. nemrég tértem át a t-mobilehoz. szerintem a t-mobilenak jobb árai vannak, jobb ajánlatai. a lefedettség nekem nem nagyoon számít, mert hát főként városokban tartózkodom. szóval én az ár miatt jöttem át t-mobilehoz.
2012. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!