Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 500-on miért nincs netem?

Nokia 500-on miért nincs netem?

Figyelt kérdés
Nokia 500-as telefonom van, csatlakozok wifire idáig nincsen semmi gond, de amikor megnyitom a böngészőt nincsen net és nem tudok netezni. Az egyetlen amikor van net, az az, ha valamilyen programot használok, amihez kell net (pl.: facebook alkalmazás, whatsapp), de a böngészőt nem tudom használni. Valaki segítségen légyszi! :(

2012. jún. 28. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom, hogy mi lehet a baj nekem is ez volt, de az apukám valahogy megoldotta. Próbálj meg egy hard resetet
2012. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) megpróbálom
2012. jún. 28. 20:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs olyan megoldás, hogy ne kelljen az egész telefont visszaállítani? Bánnám, ha minden eddigi cuccom törlődne, ami rajta van. :(
2012. jún. 28. 20:18
 4/5 anonim válasza:

Csatlakozni kell Wlan-hoz. A wifi még semmit sem ér anélkül h nem csatlakoztál wlanhoz. magyarul a nethez.

A rutereteknek van neve (pl:xyz-23)bármi lehet) és ahhoz van egy jelszó. ezt az tudja akié a ruter, ahoz adtak papírt, és azon van rajta. nekem is ez volt a gond de rájöttem.

írd be a wlan kódját és ha egyszer beírtad onnan automatikusan csatlakozni fog mindig ahhoz a wlanhoz.(kivétel szoftver frissítés, akkor miután frissítetted újra be kell írni)

sok sikert,jó telózást! ;)

2012. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Ezzel eddig is tisztában voltam, de egyik barátom megolotta problémát, ami a ossz böngésző volt a telómon :/ Nem akarta használni a wifit, de már letöltöttem egy újat és így jó :) de azért köszi :)
2012. júl. 9. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!