Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ciki ha egy...

Szerintetek ciki ha egy férfinak fehér telefonja van?

Figyelt kérdés
Olcsón tudnék venni pár hónapos iPhone 4-et csak az a baj hogy fehér színű. Szerintetek ciki lenne a fehér színű telefon férfinak? Igazából annyira nem tetszik fehérbe de 60.000Ft-nál olcsóbb pár hónapos iPhone 4-et nem igen találok csak valami agyon nyomkodott sz*rt. Amúgy meg arra gondoltam hogy veszek egy olyan tokot ami teljesen elfedi a telefont csak a kijelzője látszik ki. Valami ilyesmit: [link] csak fekete színben. Ez így jó lesz?

2012. jún. 28. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem ciki a fehér autó! Tudjátok azok az új Mercik is azzal a

gyöngyházfehér feláras fényezéssel gyönyörűek!

2012. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
56%
dehogyis...néhány telefon jobban néz ki fehérben mint feketében...főleg az iphone!
2012. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, ha babarózsaszín virágos lenne a hátlapja, akkor lenne ciki. Én egy csomószor rakom fel a fehér hátlapot a telómra, szerintem jól néz ki, és még egyszer nem röhögtek ki az utcán...
2012. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ez elég lányos tok, de mindegy. :)

Lehet kapni csomóféle tokot, én is az Ebay-ról szoktam rendelni. Mindenféle kategória van belőle, de csináltatni is lehet rá, egyedit. De szerintem egyáltalán nem ciki az, ha egy fiúnak fehér telefonja van. Nekem is fehér van, mondjuk én lány vagyok, de nem ciki. Szerintem szebb is, mint feketében. :)

2012. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!