Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg L3 Optimus mobilon hogy...

Lg L3 Optimus mobilon hogy lehet sms hangot beállítani a gyári hangokon kívül?

Figyelt kérdés

A gyári sms jelzések borzasztóak de sehogy nem jövök rá hogyan lehetne valami más hangot beállítani sms-hez.

Sem a hangbeállításoknál sem az üzenetbeállításoknál nincs választási lehetőség csak a gyári listát adja ki.

Mp3 fájloknál meg hiába kattintok az egyéb lehetőségekre csak hívásjelzésnek engedi beállítani.

Segíts ha tudsz!



2012. jún. 30. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az memóriakártyádon a media/audio/notifications mappába tedd amit beakarsz állítani, ha nincsenek meg ezek a mappák, hozd létre őket. Utána a gyári hangok között azokat is kilistázza.
2012. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hogyan hozzam létre???

Alapból egyik mappa sem létezik.

Memóriakártyánál megpróbáltam egymás után letrehozni de nem történik semmi sőt a bele helyezett mp3 fájlt fel sem ismeri nem található sehol a mobilon!

2012. jún. 30. 15:02
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszem félsiker! De kellene még segítség!

A leírt módon létrehozott mappába berakott hangokat az értesítés csengőhangokban megtaláltam és beállítottam.

De ez nem sms jelzés(nem sms re jelez hanem egyéb értesítésekre) hanem az értesítéseké-már csak azt kellene tudni hogy az sms értesítések hangjai közé hogyan tegyem be!

2012. jún. 30. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:

hát a mappát úgy hozd létre, hogy gépről: jobb klikk új mappa...

Elvileg így van pedig, nekem jó.

SMS hangot hol próbálsz meg beállítani?


Próbáld az audio mappába hozz létre egy ringtones nevű mappát, próbáld úgy, de az meg a sima csengőhangnak jó,

2012. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na csak sikerült! Ezer köszi!

Azt esetleg nem tudod hogy hogyan lehetne kitenni a főképernyőre a T-mobile feliratot(operátorlogóra gondolok).

Hiányzik, mindig azt hiszem nincs térerő mert ugyebár minden teló kiírja ha van csak ez a vacak nem.

azt tudom hogy értesítési sávban megvan de nem akarom folyton azt nézegetni.

2012. jún. 30. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, még nem használtam az LG új felületét.
2012. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!