Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy Windows Phone?

Android vagy Windows Phone?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
android ezernyi cuccot tutsz rátenni, sokkkal jobb. (szerintem)
2012. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
windows phone 7
2012. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Éljen a fingós büfögős optimalizálatlan szarok a play-en. Az 500 000 appból alig ha lehet normálisat találni. Nincs szűrés a Google playen, így tele van szeméttel. Oprendszer terén pedig testre szabhatósága miatt a jó.

Gyorsaságban a WP7 alapból veri az androidot, és ezek csak 1 magos wp7-ek. Mi lesz a 4 magos WP8-nál??

Akadásokban a wp7 szegény, normál körülmények között lehetetlen, míg a droinál bármikor előjöhet.

Wp7-re több, mint 100 000 app van a piactéren, ezek mind optimalizált hasznos cuccok. Ráadásul az MS takarítja folyton a Marketpalace-t, hogy ne legyen tele szeméttel, mint a kereső oriás esetében.

Wp-nél összehangoltan jönnek a frissítések, flsh nincs benne, igaz a 4.1-es droidban se lesz már, az Adobe miatt.

A wp7 zártságban az iPhone szintjén van....az unlockásig.

2012. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek utolsóval, valamint hozzátenném, hogy minden operációs rendszert kipróbáltam, eddig azt hittem az android a legjobb, és most a WP7 teljesen lenyűgözött. Full unlock után MINDENT meg lehet csinálni vele.
2012. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
stílustól függ
2012. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én is egyetértek a 3.-kkal, lehet, hogy Play-en sokkal több alkalmazás van, de minek, ha hosszútávon csak max 10-15öt használsz, amik Marketplace-en is fenn vannak. Ha meg unlockolva van a wp, akkor azt is testre lehet szabni, és ugyanolyan stabil marad úgy is.
2012. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem csak a Google play létezik :) Az tényleg tele van sok szeméttel, és nagyon sok hibás játékkal, alkalmazással! Nekem android van, és pl. a Fifa 12 nem tudom, hogy menne e WP 7-en?! Nagyon jó HD játékokat csinálnak manapság, és ha ezeket is ki szeretnéd próbálni, nézd meg, hogy a két rendszerre milyen a választék! De szerintem a windows-os telóra kevés..ez is egy szempont.
2012. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a másik meg az hogy az android jóval olcsóbb. A wp7 meg kva drága. A Sony okostelók nagyon jól vannak optimizálva, tehát aki tudja mit csinálsz annak az android nagyon hasznos lehet és a wpben nincs blútúsz sem úgyhogy válasszon ja és a wp7es telokat nem lehet 8 rá frissíteni.
2012. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A baj az, hogy te is felületesen olvastad hogy nem lesz 8 a jelenlegi 7-re. -.-

LESZ frissítés, és mindent megkap, amit a 8, csak azokat az újításokat nem fogja megkapni, amihez kernel kell.

Amúgy meg ha unlockolod a telódat, azzal is mindent meg lehet csinálni, de ebbe inkább ne menjünk bele. Játékok terén a piactér is bővül rohamosan. A ku*va drága meg azt jelenti, hogy olyan árak vannak, mint az Apple App Store-ban. 200-300 egy normál játék, de pl egy teljes verziós is 710 magyar pénzt kóstol. és (én úgy vélem), hogy ha már megvettél egy 100 ezres telót, ami kegyetlenül jó, akkor nem fog fájni az a 2-300 forint. Nem akarok senkinek a zsebébe bámészkodni, de szerintem ez olyan, mint hogy ha veszel egy BMW-t, és nem tankolsz bele, mert drága a benzin...és BMW-d van..

2012. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az android egy linux alapú rendszer. Ha tudod használni, sokkal jobb rendszer mint a WP7.
2012. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!