Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom Androidos mobilró...

Hogyan tudom Androidos mobilról eltávolítani a Google fiókomat?

Figyelt kérdés
Csak azért regeltem be, hogy megmutassam másnak az alkalmazásletöltést, de most nem tudom kiverni a telóból a fiókomat, csak a személyes adatok törlésével együtt engedné.
2012. júl. 1. 20:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"nem is törölni akartam a fiókot, csak kiverni ebből a felgyújtani való, szar Androidból."


Mit szeretnél?

- ha az email bejelentkezés, akkor a Gmailt megnyitva menü gomb, Fiókbeállítások, account választás, Remove account.

De törölheted a Beállítások, Alkalmazások, Alkalmazások kezelése, alkalmazás kiválasztása (gmail, play, amit akarsz), Adatok törlése.


Minden rendszernek vannak hibái, de a legnagyobb hibaforrás az user error, a rendszert nem ismerő, egybites felhasználó!

2012. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!