Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég ellopták a telefonom,...

Nemrég ellopták a telefonom, de kaptam újat és megmaradt a számom. Miért történik ez a dolog (többi lent)?

Figyelt kérdés

Szóval kb. 1 hónapja ellopták a táskám, benne minden papírommal és a telefonommal. Az irataimat később valaki megtalálta és visszajuttatta hozzám, persze a telefont nem, az gyanítom, hogy nem is lesz meg. Kaptam új telefont, ezzel nem is lenne gond, csakhogy pár napja egy nőt keresnek különböző emberek az én számomon, s amikor megkérdezem, hogy milyen számot hívtak, visszamondják az én telefonszámomat. Ez hogy lehetséges?

A másik nagyon furcsa dolog, hogy a múltkor a nagymamám hívott engem, de nem tudott elérni, azt mondta, hogy mindig egy pasi veszi fel. Na most ez hogy lehet? Én nem adtam oda a telefonom senkinek, ez 100%, tehát, ezt a készüléket, ami most van nálam, biztosan nem vehette fel semmilyen pasi. A nagyim pedig többször is megpróbált hívni, tutira nem ütötte el a számomat, vagy ilyesmi...

Mit lehet ilyen esetben tenni, illetve hogyan lehetséges, hogy ilyen megtörténjen?



2012. júl. 2. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Letiltattad a régi kártyádat?
2012. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen.
2012. júl. 2. 15:44
 3/9 kisvuk29 ***** válasza:
Ha ilyen probléma van mihamarabb fordulj a szolgáltatódhoz.Bár az is fontos,hogy függő vagy független-e a telefonod.
2012. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Független volt
2012. júl. 4. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Szolgáltatói hiba. Szólj nekik.
2012. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké. T-mobilos. Be kell mennem valamelyik üzletbe, vagy telefonon is meg tudom tenni?
2012. júl. 4. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt személyesen intézd(én ötször olvastam de nem értem)
2012. júl. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szolgáltatóval kell megbeszélni, bár ez lehetetlen. Amikor aktiválták az új simkártyát, akkor a régi autómatikusan érvénytelen lesz. Onnan tudom, hogy én iPhone miatt microsim-re váltottam, és a régi kártyát is megtarthattam, másik telefonban kipróbáltam, és kiírta, hogy érvénytelen sim, szóval a lopott kártya biztos nem működhet. Nagymamás rész emiatt nem tudom, a te eseted az viszont lehet attól, hogy aki ellopta, volt olyan amatőr, hogy telefonálgatott másoknak, bár szerintem egy tolvaj se ilyen amatőr.
2012. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A tolvajok amatőrségéhez pedig van egy sztorim:

barátnőmnek pár évvel ezelőtt ugyanígy ellopták a táskáját, neki "csak" pénz volt benne, ami értékes, illetve az iratai.

A tolvaj másnap bejelölte a myvip-en! Igen, ennyire amatőr volt! Később megtalálták a tolvajt és megkerültek a dolgai.

2012. júl. 5. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!