Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230 telefonomat...

Samsung S5230 telefonomat most frissítettem le és nem tudok rajta internetezni, hogy állítsam be?

Figyelt kérdés
Előtte mielőtt frissítettem és az eredeti volt rajta minden működött, most viszont nem tudok rajta internetezni. Segítsetek! T-mobilos vagyok. Nincs a karimon pénz, de a facebook-nak is kéne mennie, de be se tölt. Valami a hálózattal nincs rendben.

#internet #Facebook #Samsung S5230 hálózat
2012. júl. 2. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel frissítetted, ezért a hálózati beállítások, hozzáférési pontok(APN) nagy eséllyel elvesztek. Látogass ela szolgáltatóhoz, és kérd meg őket, hogy állítsák be neked! (díjmentesen elvégzik).


18/f

2012. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!